СКД для мережі магазинів ADIDAS: просте вирішення складних питань доступу

«ЛоксМайстер  Київ-Центр» давно та успішно співпрацює з мережею магазинів ADIDAS.
Отже, коли постало питання про заміну  замків на службових дверях, після ознайомлення з особливостями приміщення та детальних консультацій нами було запропоновано створити  систему контролю доступу на базі електроригельного замка YLI YB-500A  з торцевою планкою 25мм. та контролера всесвітньовідомої компанії Rosslare AC-С32 PIN+PRO. 

Система контролю доступу (СКД) забезпечує ряд переваг: зручність використання та додатковий рівень безпеки, що і обумовлює зростаючу популярність цих систем як серед корпоративних, так і приватних клієнтів. 

ROSSLARE (Ізраїль) – відомий світовий бренд, що об’єднує цілу лінійку продуктів з безпеки, зокрема, зчитувачі та контролери, здатні керувати робочими елементами, такими як електромеханічні замки, електромагніти та електромеханічні защіпки.

YLI Electronic (Китай) – виробник електронних замків з 12-річним досвідом роботи. Вироби від YLI відповідають усім міжнародним стандартам і пройшли сертифікацію в Європейському Союзі. Бренд YLI®успішно продається більш ніж в 50 країнах світу – у Європі, Африці, Південній Америці та на Близькому Сході. Компанія YLI прагне надати найкращі продукти та послуги з найбільш конкурентоспроможною ціною і кращим сервісним обслуговуванням.

Отже, тепер, завдяки професійному монтажу наших майстрів співробітники мають доступ до службових приміщень за карткою або за кодом, а у разі необхідності ми завжди готові виконати усі необхідні сервісні роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *