СКД для ТОВ ВКФ «Ракета» у Дніпропетровську

Нещодавно компанія ТОВ ВКФ «Ракета» звернулась щодо технічної допомоги до магазину «Дніпровський Локсмайстер». Фахівці з «Дніпровський Локсмайстер» оперативно проконсультували, розробили та запропонували ефективну систему контролю доступу до приміщень компанії ТОВ ВКФ «Ракета».
 
Сервісною службою «Дніпровський Локсмайстер» були встановлені такі елементи, як електромеханічний замок Abloy® (аблой) EL 561, циліндр MUL-T-LOCK® на базі Interactive®+ (інтерактив-плюс), контролер Rosslare® AC-С32 (доступ за кодом та за карткою), врізний дотягувач Ryobi® (ріобі) COU-153L, врізний кабелепрохід LINK® (лінк) VKU AK382 K.
 
Монтаж кабелепроходу, безпосередня врізка дотягувача та замка була виконані фірмою-виробником дверей. Професіонали магазину «Дніпровський Локсмайстер» здійснили монтаж контролеру, підключення та запуск системи. Роботи проводилися в повній відповідності з технологічною інструкцією та характеристикою кожного механізму. Після завершення робіт фахівці «ЛоксМайстра» ретельно перевірили функціональність системи контролю доступу та надали розширену гарантію на систему – 2 роки. Зараз питання безпеки ТОВ ВКФ «Ракета» успішно вирішено.
ООО ПКФ «Ракета» Abloy MUL-T-LOCK Rosslare LINK
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *