СКД – це зручно та надійно!

Все більше людей засвідчуються в тому, що СКД (Система Контролю Доступу) зручна і незамінна, особливо в будь-яких офісах або будинках компаній. Ось і черговий клієнт переконався в цьому на власному досвіді. Компанія «СіЕнерджі», яка займається вантажоперевезеннями, встановила на один зі своїх офісів систему засновану на електроклямкою EffEff, Німецького виробництва, контролері ROSSLARE і ключах SynerKey (ключ з вбудованим транспордеров).

Завдяки всьому цьому, доступ в приміщення здійснюється підносом головки ключа SynerKey до контролера, який зчитує код від ключа і посилає сигнал відкриття на електрозащіпкою.

Вихід з приміщення завжди вільний, для цього достатньо просто натиснути ручку дверей. Крім того, за бажанням клієнта, біля його робочого столу в офісі було встановлено кнопку, на випадок, якщо до нього прийдуть відвідувачі. Завдяки цьому, клієнтові не потрібно вставати зі свого робочого місця і йти відкривати двері. Досить натиснути кнопку і Електромеханічна автоматично розблокує двері. Саме таким способом система СКД запобігає потраплянню в приміщення сторонніх осіб і спрощує роботу самих працівників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *