СКД на електромеханіці ABLOY® для сучасного бізнес центру

У історичному районі Києва – Подолі, завжди існував попит на такий сегмент комерційної нерухомості, як бізнес центри. Наразі, Поділ активно реконструюється перетворюючи колишні малоповерхові житлові будинки у офісні центри. Одним з таких прикладів став новий бізнес центр, що знаходиться на вулиці Фрунзе, 15.
 
Після реконструкції будівлі виникла проблема з організації доступу. За цю задачу взялись авторизовані специфікатори з роботи на об’єктах магазину «ЛоксМайстер Академмістечко». Спеціалісти запропонували комплексне рішення з контролю доступу. Зокрема, усі офісні приміщення були обладнані електромеханічними замками ABLOY® EL 560, що забезпечують вихід персоналу компаній у бік евакуаційних сходів. На двостулкових дверях, що ведуть у громадську зону фуд-корту, були встановлені електромагніти SECURITRON® SAM, а надійне з’єднання всіх замків забезпечили врізні кабелепроходи LINK®. Усі компоненти системи контролю доступу були професійно встановлені спеціалістами з компанії «Модус», що виробляла двері для бізнес центру. Наші партнери у черговий раз продемонстрували свою високу професійність та увагу до деталей. Слід відмітити, що приховані виконавчі елементи ніяким чином не порушили цілісного дизайнерського рішення дверей, адже залишаються непомітними неозброєному оку.
Професіонали мережі магазинів «ЛоксМайстер» завжди готові взятись за найскладніші завдання з організації безпеки та контролю доступу на будь-яких об’єктах. Звертайтесь до нас! Ми завжди Вам раді.
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *