СМАЧНО ТА БЕЗПЕЧНО !

Компанія Макдональдз продовжує розширюватися на ринку, завойовуючи нових клієнтів.  Адже ресторани швидкого харчування користуються підвищеним попитом. Якість запропонованої  їжі та сервіс закладу є запорукою шаленої популярності у людей.

Нещодавно відкрився черговий ресторан, на цей раз у місті Чернігів. Працівники «ЛоксМайстер на Подолі» також приймали учать у цьому проекті та зробили внесок у побудування безпеки у закладі. Була встановлена майстер-система циліндрів MUL-T-LOCK Classic Pro, яка забезпечує користувачам не тільки зручність , а на сам перед безпеку об’єкта та надійність у використанні.

Адже майстер-система має суттєві переваги над використанням окремих ключів до різних замків. На сам перед це великий ланцюг ключів, який потрібно носити робітникам, щоб мати доступ до різних дверей у будівлі. Використання майстер-система позбавляє цієї незручності, пропонує побудувати зручну матрицю доступу до потрібних приміщень для кожного користувача.

Також разом з продажем та встановленням майстер-системи, ми беремо на себе функції обслуговування, що вирішує  будь які проблеми у її використані.

Майстер-система надасть вам змогу легкого та зручного, а головне абсолютно безпечного використання замків у вашому господарстві !

Чекаємо на замовлення !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *