Спеціалісти мережі магазинів «ЛоксМайстер» взяли участь у ІХ Всеукраїнському Форумі Професійних Локсмайстрів

З 25 по 26 квітня 2016 року в Києві відбувся ІХ Всеукраїнський Форум Професійних Локсмайстрів.  Організатором заходу виступила «СПВ Компані Лтд.» – провідний імпортер продукції безпеки та декору в Україні.

Вітчизняні та іноземні фахівці, серед яких були і представники мережі «ЛоксМайстер», зібралися під одним дахом готелю «Братислава», аби разом у дружній атмосфері поділитися досвідом, познайомитися з новинками ринку та обговорити останні тенденції і інновації в галузі безпечного замикання та декору.

 
Крім вітчизняних спеціалістів участь у форумі взяли засновник та власник італійської компанії нестандартних оригінальних засобів захисту DISEC Pier Luigi Oliana, регіональний директор з продажів систем GPS/GSM моніторингу Starcom Systems Михайло Кременецький (Ізраїль), а також представник Abloy Oy в Україні і країнах СНД Максим Пахольчук.
 
У рамках почесного заходу одночасно відбувалися 5 практик у спеціально обладнаних майстернях.
 
Проти лому Є прийоми!
 
Майстерня № 1 «Циліндр + броня – реальні випробування» не залишила байдужим жодного гостя заходу. Технічний консультант департаменту безпеки об’єктів «СПВ Компані Лтд.» Євген Мішин та президент Української Локсмайстер Федерації Ілля Воїнів продемонстрували надійність захисного протектора ESETY by MUL-T-LOCK® SL3 і DISEC BKS-260.
 
Випробуванням для обох броненакладок стало свердло HSS, яке виявилося абсолютно безсилим проти захисних протекторів. І тільки свердло з твердосплавними ріжучими краями після декількох хвилин свердління подужало броненакладки.
 
Наступне випробування стосувалося гвинтів. На прикручену гвинтами М8 броненакладку ESETY by MUL-T-LOCK® з висоти 1 метр падала гиря вагою 7,5 кг. Гвинти не витримали захисний протектор вже після двох ударів.
 
 
В свою чергу, броненакладка DISEC BKS-260, прикручена гвинтами М6 зі спеціально загартованої сталі, протрималася цілих 4 удари!
 
Зручний контроль – запорука успішної організації 
 
У рамках майстерні № 2 – «Локсмайстер інноваційний», менеджер інноваційних замкових технологій «СПВ Компані Лтд.» Тарас Барабаш розповів та довів на практиці усі переваги електронної системи контролю ключів MUL T LOCK® Traka21, що призначена спеціально  для малих і середніх підприємств. Цей пристрій надає можливості керування та моніторингу до 21-ї одиниці ключів, видає та приймає ключі лише після введення індивідуального коду користувача на сенсорному дисплеї, що не лише попереджує потрапляння ключа поза межі об’єкту, але й мінімізує ризики, пов’язані з «людським фактором».
 
 
Натомість представник Abloy Oy Максим Пахольчук розповів про переваги мобільної ери замків та систем доступу ABLOY CLIQ CONNECT, що забезпечує високу безпеку й гнучкість.
 
Ключ до успіху з дублікатами від Keyline
 
Майстерня № 3 «Локсмайстер ключник» здивувала та порадувала спеціалістів мережі «ЛоксМайстер» найпотужнішим універсальним інструментом для клонування автомобільних ключів з різними типами транспондерів, а також пультів дистанційного керування центральним замком KEYLINE® 884 Decryptor MINI італійського виробництва. Також була представлена уся лінія інноваційних комп’ютеризованих верстатів  KEYLINE® для клонування та виготовлення ключів.
 
 
Значну зацікавленість викликала можливість персоналізації ключів Mul-T-Lock кольоровими вставками з персональною контактною інформацією, завдяки чому ключ перетворюється на справжній іміджевий продукт.
 
Безпечна краса
 
У майстерні № 4 «Локсмайстер дизайнер» менеджер інноваційних декор-технологій Оксана Сидоренко продемонструвала фахівцям мережі «ЛоксМайстер» новітні елементи краси та декору. Іноваційний декоративний матеріал для оздоблення МДФ-накладок, меблів та будь-яких елементів інтер’єру та єкстер’єру – кам’яний шпон Slate Stone® та спеціальне стійке ПВХ-покриття VINORIT®, призначене для декору дверей.
 
 
Крім того до уваги локсмайстрів була представлена дверна фурнітура чеського виробника ROSTEX®, що стала уособленням «безпечної краси». Адже вона славиться не лише надійністю, а й широким асортиментним рядом моделей і кольорів. На підтвердження цього був презентований новий колір фурнітури «Чорний титан матовий».
 
Новий універсальний ключ – смартфон
 
Те що смартфон – новий ключ до замків, доводили спеціаліст «СПВ Компані Лтд.» Тимур Бражніков та регіональний директор з продажів Starcom Systems Михайло Кременецький у наймобільнішій майстерні № 5.
 
 
На прикладі замка WatchLock®, що є сумісною розробкою компаній MUL-T-LOCK® та STARCOM Systems, було продемонстровано рішення надійного замикання та сповіщення. Адже WatchLock® автоматично повідомляє, коли висячий замок відімкнений та замкнений і має можливість відстежувати координати місцезнаходження замка у режимі реального часу.
 
Активно працювали – активно відпочиваємо
 
На завершення насиченого та продуктивного дня уся громада майстрів, серед яких були і представники мережі «ЛоксМайстер», взяла участь у перегонах на спортивних картах. Шість команд локсмайстрів змагалися за право називатися найкращими не лише в професії, а й на трасі для перегонів. А «СПВ Компані Лтд.» за результатами заїздів винагородила усіх учасників і переможців сертифікатами на отримання приємних бонусів.
 
  

 

 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *