Співпраця «ЛоксМайстер Академмістечко» і KFC

У переддень десятиліття в ТРЦ «Караван» на одному з найбільш відвідуваних фуд-кортів України (загальний зал для харчування від різних закладів) відкрилася ще одна точка продажу всесвітньо відомого фаст-фуду КФС.
 
Для того щоб професійно обладнати приміщення системами безпеки, до співпраці запросили фахівців АС відділу від мережі магазинів з монтажем «ЛоксМайстер». Для забезпечення доступу були встановлені замки українського виробництва ДОРІ, це кодовий електронно-механічний замок накладного типу підвищеної стійкості до вандалізму, призначений для замикання дверей із будь-яким напрямком відкривання, без застосування ключів. ДОРІ – це поки єдиний в Україні виробник замкової продукції, якість якої відповідає європейським стандартам.
Також була розроблена і встановлена майстер-система на базі циліндрів MUL-T-LOCK Classic ( мультилок класик ). Слід зазначити, що це одна з платформ для виготовлення майстер-системи, які найчастіше використовуються в Україні. Вироби перекодували й об’єднали в систему «Один ключ».
 
 
Знаково, що компанія зі світовим ім’ям KFC вибрала для вирішення питань безпеки саме мережу магазинів із монтажем «ЛоксМайстер» – як фахівців, які зарекомендували себе в ефективній співпраці з об’єктами різної складності.
 
Компанія KFC була заснована в США 1952 року і входить до переліку світових лідерів. Керівництво піклується про високий рівень якості всіх виробничих процесів, в яких системи безпеки відіграють важливу роль. На сьогодні її підприємства успішно працюють в 110 країнах світу.
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *