Співпраця з McDonald’s успішно триває!

Важливою складовою роботи мережі магазинів «ЛоксМайстер» є сервісне обслуговування продуктів безпечного замикання: профілактика, регулювання, ремонт замкової продукції, дотягувачів, дверей, перекодування замків, виготовлення ключів і т. ін. 

Ну а оскільки мережа магазинів «ЛоксМайстер» працює на українському ринку з 2001 року, є клієнти, з якими нас пов’язують довгі роки плідної співпраці. Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s (Макдональдс) – вдалий приклад такої співпраці.
 
Саме нашим фахівцям всесвітньо відома мережа ресторанів довіряє організацію безпечного замикання і розмежування доступу в своїх ресторанах в різних регіонах України. А з огляду на те, що сьогодні в Україні працює понад 70 закладів, які обслуговують близько 350 тис. відвідувачів щодня, парк замків, дверей та іншої продукції безпечного замикання достатньо великий. Тому фахівцям мережі «ЛоксМайстер» доводиться періодично займатися сервісним обслуговуванням встановленої продукції, що не дивно при такій інтенсивності роботи мережі ресторанів. Як показує практика, ситуації бувають різні: починаючи від ремонту і заміни дотягувачів дверей, заміни ручок, профілактики замкових циліндрів (очищення, змащування перекодування) і закінчуючи ремонтом і заміною електронних контролерів і замків.
 
Ось і нещодавно в «ЛоксМайстер Дніпро» (м Дніпро) звернулися представники мережі McDonald’s, яка налічує 7 закладів у цьому місті, з пропозицією виконати сервісне обслуговування встановленої продукції безпеки, а саме замкових циліндрів, замінити дверний дотягувач і відрегулювати одну з дверей.
 
Фахівці «ЛоксМайстер Дніпро» завжди готові допомогти своїм клієнтам, тому виконали поставлене завдання в стилі ресторанів McDonald’s: оперативно, якісно, на високому професійному рівні.
Виходячи із завдання McDonald’s, «ЛоксМайстер Дніпро» виконав сервісне обслуговування чотирьох замкових циліндрів MUL-T-LOCK® Classic, відрегулював металеві протипожежні двері, а також замінив дверний дотягувач на сучасний високоякісний RYOBI® D-2055V BC UNIV (Японія) з монтажною пластиною.
 
 
Циліндр замка MUL-T-LOCK® Classic – це базова модель циліндрів MUL-T-LOCK® (мультилок). На її основі і принципах базується виробництво ряду інших моделей циліндрів компанії. Циліндри MUL-T-LOCK® Classic (мультилок класик) виготовлені з використанням технології «Подвійний телескопічний пін», яка передбачає 5 телескопічних пінів з кількістю кодових комбінацій, що сягає 3 200 000.
 
Для захисту від свердління циліндрові механізми Classic мають спеціальні титанові стержні. Надійний захист циліндрового механізму MUL-T-LOCK® Classic від перелому навпіл забезпечує потужна пластина із загартованої сталі, що надає корпусу надзвичайну міцність.
 
 
RYOBI® D-2055V BC UNIV – високоякісний дотягувач для внутрішніх і зовнішніх дверей японського виробництва.
 
Дотягувачі RYOBI® D-2055V BC UNIV – це:
 Можливість застосування в протипожежних дверях з межею вогнестійкості 60 хв .;
 Сертифікація згідно EN 1154;
 Регулювання початкової та кінцевої швидкостей зачинення;
 Ресурс експлуатації: 1 000 000 циклів;
 Різні кольорові рішення (чорний, темно-бронзовий, білий).
 

 

Поділяючи філософію ресторанів швидкого харчування McDonalds, для яких виключно важливі висока якість пропонованих продуктів, оперативність і незмінні стандарти обслуговування у всьому світі, фахівці магазину «ЛоксМайстер Дніпро» щиро сподіваються ще не раз цього році заїхати в McDonald’s і як клієнти, і як партнери, зі службового входу.
  
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо Вас!
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *