Співраця з “АК Інжинірінг” продовжується

Мережа Локсмайстер роками підтримує партнерські стосунки з клієнтами з найрізноманітніших галузей. Один з них – відома будівельна компанія «АК Інжинірінг», до числа найвидатніших проектів якої входить НСК «Олимпийский», бізнес-центр «Айсберг», Київський Палац спорту, житловий комплекс «Парк Авеню» та низка інших. У бізнес-корпусі останнього «АК Інжинірінг» нещодавно відкрила офіс, для вирішення питання контролю доступу до якого звернулись до перевірених у роботі на спільних проектах фахівців мережі Локсмайстер.
Завдання із розмежування доступу на суцільноскляних вхідних дверях було успішно виконано завдяки спеціальній пропозиції від виробника елементів для СКД німецької компанії Eff Eff (еф еф). На двері здійснили монтаж електрозащіпок Eff Eff-9314 (еф еф),які призначені для двостулкових скляних дверей, або скляних дверей із суцільноскляною рамою. Вироби розмістили у нижньому куті дверей, аби не порушувати їх дизайну. У такий спосіб було забезпечено надійне рішення завдання із контролю доступу до приміщення головного офісу «АК Інжинірінг».
 
Фахівці Локсмайстер вдячні «АК Інжинірінг» за багаторічну довіру до продукції з асортименту та її інсталяції. Ми пишаємося кожним проектом, де змогли допомогти нашим Клієнтам вирішити завдання із забезпечення безпеки та контролю доступу.
 
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *