СПІВРОБІТНИЦТВО «ЛоксМайстер Дніпро» З БФК «МЕНОРА»

Фахівці «ЛоксМайстер Дніпро» взяли участь у забезпеченні безпеки на об’єктах БФК «Менора», відкритого восени 2012 року в Дніпропетровську.
«Менора» – безаналогова унікальна споруда, що стала найбільшим єврейським багатофункціональним центром у світі.
«Менора» знаходиться в самому серці міста, на перетині основних транспортних потоків, що з’єднують правий і лівий береги річки Дніпро. Центр складається з семи веж, що символічно представляють собою подобу Храмового семисвічника. На площі близько 50 000 м ² розмістилися найрізноманітніші сервіси для жителів і гостей міста.
Співпраця Дніпровського ЛоксМайстер і забудовника почалася ще на стадії проектування. Починаючи з літа 2012 року, співробітники ЛоксМайстер послідовно реалізовують рішення з безпеки і контролю доступу на різних об’єктах комплексу – в готелях, офісах і службових приміщеннях.
У 4-зірковому MENORAH HOTEL 77 комфортабельних номерів обладнали картковими замками і «розумними» енергокишенями європейського виробництва INHOVA (інова), дотягувачами ECO (еко). Під час «шабату» жителі закладу можуть відкривати замки за допомогою механічного ключа.
 
Для розмежування доступу в службові приміщення застосовувалися електроригелі і електромагніти YLI (ілі), електромеханічні замки Бера, дотягувачі RYOBI (ріоби), контролери ROSSLARE (Росслер).
В один з орендованих офісів перенесла свою штаб-квартиру дніпропетровська філія ЕА «Сохнут-Україна». «Сохнут-Україна» – частина найбільшої всесвітньої єврейської організації, що працює в 56 країнах світу. Забезпеченню високого ступеня безпеки офісу в «Сохнут-Україна» приділили найпильнішу увагу. При проектуванні схеми доступу та затвердження елементної бази з боку замовника консультантом виступав офіцер безпеки посольства Ізраїлю. Іспит співробітника спецслужби фахівці ЛоксМайстер витримали гідно – встановили двоє протиударних дверей RB-DOORS (РБ-Дорс) і двостулкові двері серії ЛМ-110. Зазначені двері обладнали комплексним рішенням безпеки – невеликою майстер-системою на базі циліндрів MUL-T-LOCK МТ5 + (мультилок), фурнітури MUL-T-LOCK (мультлок) і ROSTEX (Ростекс), дотягувачів RYOBI (ріоби) і електромагнітів YLI (ілі).
Не обійшлося без участі локсмайстрів і обладнання офісу духовного лідера єврейської громади Дніпропетровська. На двері в офіс рабина встановили електроригельний замок YLI (ілі).
Дніпровський ЛоксМайстер і надалі докладатиме максимум зусиль до оперативного надання всіх необхідних послуг з вибору, монтажу та експлуатації продукції для БФК «Менора».
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *