Системи зберігання ключів.

Раніше ми розповіли про системи розмежування доступу «Майстер-Ключ», про її зручність та надійність і про те, які вона надає можливості, особливо при включенні в неї ключів SynerKey®, а також ключів та циліндрів CLIQ®. Проте, існує фактор ризику, пов’язаний з втратою ключа (або радіочастотної RF-картки, яка є електронним ключем) від систем доступу. Уявіть, до чого може призвести втрата ключа, особливо ключа від системи розмежування доступу «Майстер-Ключ» в результаті випадкової втрати ключа, його крадіжки, неповернення ключа несумлінним працівником з метою його можливого використання після, наприклад, звільнення тощо. Не кажучи вже про те, що такі ключі, як ключі від систем CLIQ® просто дорого коштують. Тому сьогодні все більш актуальними стають системи контрольованого зберігання ключів, про які ми вам розповімо.

Система MUL-T-LOCK® TRAKA 21 (Ізраїль) – це інноваційна система з управління та контролю механічних ключів для малих та середніх підприємств, яка робить управляння ключами більш інтелектуальним.
Ця ефективна та економічно вигідна система допомагає відстежувати та обліковувати кожен ключ або набір ключів. При цьому, неможливо взяти недозволений ключ непомітно, адже всі ключі кріпляться до брелока iFob за допомогою спеціальних металевих кілець, які оснащені одноразовим замком. Непомітно зняти ключ з кільця, без видимого руйнування кріплення, неможливо. Тобто, гарантується повна безпека кожному ключу. Таким чином, дана система допомагає уникнути зловживань з боку несумлінного персоналу в плані несанкціонованого користування ключами, в тому числі і в позаробочий час.

Система MUL-T-LOCK® TRAKA 21 забезпечує доступ до ключів лише авторизованим особам, та надійно зберігає ключі в сталевому боксі. У системи також є функція ведення аудиту подій. Завдяки цьому, завжди можна переглянути та ідентифікувати наступні параметри: хто і в який час взяв ключ, або групу ключів та коли повернув їх.

Вхід до системи MUL-T-LOCK® TRAKA 21 здійснюється суворо за персональним кодом, який вводиться користувачем на сенсорному дисплеї. При наборі вірного коду, система автоматично відчинить дверцята і авторизований користувач зможе взяти ті ключі, які йому дозволено взяти. Система для зручності підсвітить дозволені ключі зеленим світлодіодом.
Повернення ключа відбувається за зворотнім сценарієм:
– щоб повернути ключ, потрібно знову ввести код, після чого дверцята відкриються і помаранчевий індикатор просигналізує, у яку комірку потрібно його повернути. У разі, якщо користувач отримав декілька ключів і випадково повернув ключ «до чужої» комірки, система MUL-T-LOCK® TRAKA 21 попередить про помилку червоним індикатором та вкаже правильну комірку, підсвітивши її зеленим кольором.
Отже, кожен користувач має свій унікальний код, завдяки чому є можливість відслідковувати дії всіх, хто має доступ до системи. Всього база даних MUL-T-LOCK® TRAKA 21 розрахована на 1000 користувачів. Події всіх 1000 користувачів будуть відображені в журналі аудиту подій системи.
Дані про події можна переглянути як на сенсорному екрані боксу TRAKA 21, так і експортувати на USB-накопичувач у форматі Exel-файлу, і переглянути потім на ПК та зберегти їх у відповідну папку.

Як це працює? Система MUL-T-LOCK® TRAKA 21 використовує технологію радіочастотної ідентифікації (RFID), завдяки чому відстежуються та обліковуються усі ключі, що зберігаються у системі. Кожен механічний ключ індивідуально блокується в своїй комірці за допомогою спеціального брелока iFob.

Переглянути це можна на відео:

Для настання екстрених випадків або надзвичайних ситуацій (коли пропадає напруга в електромережі), в системі MUL-T-LOCK® TRAKA 21 передбачене ручне відмикання дверцят шафи. Також існують роз’єми та місце для встановлення стандартної акумуляторної батареї для роботи системи в автономному режимі та для розблокування ключів.
Основні технічні характеристики MUL-T-LOCK® TRAKA 21:
• Автономне plug and play рішення на базі технології RFID;
• Сенсорний кольоровий екран управління;
• Доступ до ключів за кодом. Кожний ключ індивідуально блокується у відповідній комірці. Комірки мають світлову індикацію стану ключа;
• Ключі надійно приєднані до брелоків;
• Проста конфігурація за допомогою Майстра установки (за принципом Plug & Play);
• Не потребує підключення до мережі  LAN або ПК;
• Приховані надійні точки монтажу дозволяють безпечний настінний монтаж (монтажні розміри 246x427x95 мм);
• Живлення: від промислової мережі 220 В з резервним живленням від акумулятора (опція).

Таким чином, дана система є легкою в користуванні, вона охоплює штат малих та середніх підприємств – філій банків, промислових підприємств, торгових центрів, магазинів, автосалонів тощо.
Для отримання професійних консультацій і подальшого придбання її, звертайтесь в найближчий до вас магазин мережі ЛоксМайстер, де вам допоможуть кваліфіковані менеджери.

Система VIRO® ADVANCED MANAGEMENT SYSTEM (AMS).

VIRO® AMS (Advanced Management System), виробництво Італія – це удосконалена модульна система керованого управління ключами, яка розроблена для контролю та збереження ключів, RF-карток доступу та невеликих цінних  речей, наприклад, смартфонів. Ключі та речі розташовуються у спеціальних відділеннях для зберігання. Доступ користувачів до відділень забезпечується за допомогою керованого управління.

Оскільки це модульна система, вона складається з основного модуля, який працює автономно та підключається до мережі LAN для вибіркового моніторингу проведених операцій з конкретними ключами або конкретними предметами. До основного модуля також можуть підключатись вторинні модулів, які можуть поєднуватися з основним модулем та керуються ним.

Основний модуль електронної системи VIRO® AMS має наступні компоненти та характеристики:

 • 12 зручних відсіків для зберігання;
 • 1 інтуїтивно зрозумілий сенсорний дисплей для управління відсіками (як основного модуля, так і будь-яких вторинних модулів);
 • RFID – зчитувач;
 • Гніздо LAN з’єднання;
 • Кабель живлення.

Якщо, виходячи з потреб структури об’єкту не вистачає 12 відсіків, передбачених в основному модулі, можливо під’єднання максимум  3-х вторинних модулів, кожен з яких містить до 16 відсіків.
Можливість підключення додаткових модулів до основного модуля дозволяє збільшити кількість керованих стільничок для зберігання до 60 відсіків.

Електронна система зберігання і контролю ключів VIRO® AMS, інсталюється шляхом кріплення до стіни. Монтажні розміри 480х720х200 мм.
ЇЇ використання стане ідеальним рішенням для гарантування зрозумілої та ефективної системи управління ключами як у державних, так і в приватних будівлях.
Практичним прикладом може бути створення автономного і простого управління та  відстежування за ключами автомобілів компанії, які зазвичай використовуються працівниками.
При цьому, відсіки-комірки можуть містити ключі, які закріплені безпосередньо на кришечках-дверцятах відсіків, якими вони закриваються. Після вилучення, кришечки відсіків можуть складатись та виконувати роль брелока.

Інші можливі ситуації, в яких електронна система VIRO® AMS може бути особливо придатною для управління ключами:

 • робочих транспортних засобів комунальних підприємств;
 • автопарку;
 • різноманітних приміщень у великих торгових центрах, супермаркетах;
 • кімнат поліклінік, лікарень, установ, тощо.

Окрім цього, система може бути дуже ефективною для зберігання цінностей (таких як смартфони та камери), зокрема в таких випадках, коли є обмеження на їх використання:

 • доступ до музеїв, виставок тощо;
 • вхід до компаній, в яких існують спеціальні вимоги щодо конфіденційності;
 • вхід до міністерств та інших установ.

Пристрій гарантує автоматичне керування ключами через контрольоване відкриття за допомогою:
RFID – картки та / або, якщо це необхідно, Pin Code.
При цьому, система використовує всі прийнятні стандарти RFID, що перераховані нижче:

 • Mifare 1K, 4K, Ultralight, DesFire
 • Cards ISO/IEC 14443-4: CD97BX, CD light, DesFire, P5CN072 (SMX)
 • Innovision Jewel cards: IRT5001
 • FeliCa cards: RCS_860, RCS_854

Живлення.
Система живиться від мережі змінного струму напругою 220 В через блок живлення, що постачається в комплекті.

Програмне забезпечення, яке постачається, дозволяє керувати такими функціями:

 • Налаштування типу користувача: адміністратор, сервіс, користувач.
 • Визначення відповідності між дозволеними суб’єктами та конкретними ключами / об’єктами, які дозволено взяти.
 • Перелік із датою та часом операцій а також суб’єкта, який здійснив операції.
 • Запит через мережу LAN для вибіркового вилучення проведених операцій стосовно конкретних ключів / об’єктів та / або конкретних предметів.
 • Повідомлення про неможливість здійснити повернення, шляхом надсилання електронного лист системному адміністратору.
 • Датчик вібрації для фіксації спроб зламу і система попередження та автоматичного надсилання повідомлення електронною поштою.

Для отримання професійних консультацій і подальшого придбання її, звертайтесь в найближчий до вас магазин мережі ЛоксМайстер, де вам допоможуть кваліфіковані менеджери.

Системи зберігання ключів KEYWATCHER®.

Протягом більш ніж ста років компанія MORSE WATCHMANS®, Incorporated (США) займає позицію новатора та лідера в галузі рішень з безпеки. Сьогодні компанія MORSE WATCHMANS® міцно утримує позиції світового лідера з виробництва систем управління безпекою та спрямовує свою діяльність на допомогу бізнесу та індустрії у підтримці безпеки корпоративних об’єктів на надвисокому рівні.
Для потреб контролю за ключами і забезпечення низки інших функцій з безпеки, компанія MORSE WATCHMANS®, Incorporated, пропонує систему KEYWATCHER® Touch.

KEYWATCHER® є своєрідним містком, що пов’язує надійні механічні системи з провідними рішеннями СКД і допомагає організувати доступ на приватних та корпоративних об’єктах. KEYWATCHER® – це ефективна та надійна система керування ключами, яка спеціально розроблена для запобігання втратам або крадіжкам ключів або карток доступу (електронних ключів). Кожний ключ кріпиться на «розумний» брелок. Ключі фіксуються за допомогою сталевого кільця, яке виключає можливість його несанкціонованої заміни. Автоматична система KEYWATCHER® звільняє брелок тільки коли введений відповідний код.
Кожний брелок має мікрочіп і фіксується індивідуально у спеціальній комірці настінного модуля. Унікальність кожного брелока забезпечується використанням DALLAS SMART CHIP. Даний чіп дає змогу системі контролювати ключ за багатьма параметрами: код, ім’я, прізвище користувача, номер кімнати, номер ключа і т.д. Система дає можливість повністю контролювати отримання та повернення ключів в автоматичному режимі. Система фіксує дату і час отримання та повернення ключів. Застосування програмного забезпечення дає змогу гнучко програмувати систему на видачу та повернення ключів тільки у визначений час у відповідні дні тижня. Завдяки пам’яті подій, крім контролю за ключами, користувач додатково і фактично безкоштовно отримує систему контролю робочого часу.

Наведемо основні корисні переваги KEYWATCHER® Touch:
1. Може працювати автономно або онлайн. Програмне забезпечення надає можливість формувати розширені звіти про отримання та повернення ключів.
2. Здатна видавати ключі відповідно до розкладу, фіксувати, хто і коли не повернув ключ, обмежувати кількість ключів, які дозволено отримувати користувачу одночасно.
3. Якщо дверцята боксу KEYWATCHER® Touch залишаються відчиненими більше 10 секунд, система подає тривожний сигнал.
4. Запрограмована автоматично надсилати електронний лист, інформуючи про неповернення ключа у встановлений час безпосередньо користувачу, службі безпеці підприємства або ж адміністрації.
5. Легко інтегрується на будь-яких за розмірами та кількістю працівників підприємствах: розширяється до 15 боксів по 96 комірок у кожному, що мають загальну базу користувачів та централізовано керуються.
6. Залежно від потреб об’єкту, система опційно може оснащуватись зчитувачем магнітних або проксіміті-карток, зчитувачем штрих-коду, біометричним сканером відбитків пальця або геометрії долоні.
Система має наступні основні технічні характеристики:

 • Кількість модулів у шафі: 9. Монтажні розміри основного боксу 960х860 мм.
 • Кількість комірок для зберігання ключів: 144
 • Доступ: за кодом (можливо до 10 000 користувачів) , опція – безконтактна карта, відбиток пальцю, геометрія долоні
 • Гнучка конфігурація: можливо інтеграція до одної системи до 15 шаф
 • Матеріал шафи: нержавіюча сталь.
 • Матеріал дверцят: нержавіюча сталь (опція – прозоре віконце з полікарбонату)
 • Інтерфейс користувача: багатомовний.
 • Резервне живлення: акумулятор (у комплекті) – забезпечує до 24 годин автономного функціонування.
 • Брелок для ключів: SmartKey із вбудованим чіпом унікальної системи DALLAS SMART CHIP – забезпечує надійне кріплення ключа та унеможливлює його несанкціоновану заміну. Опція: брелоки зі спрощеною заміною ключа Quick-Fit, брелок для особливо важливих ключів Secure-A-Key (виключає візуальний контакт з ключем користувачів системи).
 • Програмне забезпечення: TrueTouch – побудовано за архітектурою Сервер-Клієнт. Дає змогу:

– організувати  інтеграцію кількох систем KEYWATCHER®Touch до єдиної системи керування

– ідентифікувати операції видачі та повернення ключів за: прізвищем користувача,  номером чи назвою кімнати,  номером ключа

– фіксувати дату та час отримання і повернення ключів в режимі реального часу

– організувати видачу та повернення ключів тільки за визначеним розкладом по днях тижня та часу

Максимальна комплектація системи: основний бокс, дев’ять модулів по 16 комірок, кількість брелоків: SmartKey за кількістю комірок, кабель, акумулятор, програмне забезпечення.

Нижче ви можете коротко ознайомитись з відео по роботі системи:

Отже, система KEYWATCHER® – це перший крок по забезпеченню безпеки у будь-яких об’єктах:

 • Державні установи
 • Готельні комплекси
 • Корпоративні будівлі
 • Виробничі комплекси
 • Заклади освіти
 • Лікарні
 • Виправні заклади
 • інші.

Фахівці мережі магазинів з монтажем «ЛоксМайстер», які розташовані в крупних містах України рекомендують встановлювати системи безпечного зберігання ключів для підвищення рівня безпеки, особливо там, де використовуються системи «Майстер-Ключ».
Для отримання професійних консультацій і подальшого придбання її, звертайтесь в найближчий до вас магазин мережі ЛоксМайстер, де вам допоможуть кваліфіковані менеджери.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *