Тандем безпеки і краси

Близько вісьми років мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® співпрацює з магазином «Дверна фурнітура на Подолі», який пропонує послуги з підбору елітної дверної та меблевої фурнітури. У асортименті магазину представлені вироби, які є справжнім витвором мистецтва – незвичайні форми та обробки, різні кольори та фактури фурнітури прикрашають найвишуканіші інтер’єри.
 
Коли виникає потреба у надійному замиканні вхідних дверей або у побудові Майстер-системи, співробітники «Дверної фурнітури на Подолі» звертаються до ЛоксМайстер®.
 
 
«Ми купуємо циліндри MUL-T-LOCK (мультилок), тому що вони високобезпечні, надійні та зручні. На базі MUL-T-LOCK (мультилок) ми створюємо Майстер-системи, що об’єднують від 15 до 40 циліндрів. – розповідає спеціаліст з продажів «Дверної фурнітури на Подолі» Ганна Обревко. – Ми працюємо з дизайнерами, допомагаємо підібрати оптимальні рішення для зіркових осель, елітних котеджів та котедж них містечок і інших елітних апартаментів. Такі об’єкти, безсумнівно, потребують надійного замикання».
 
 
 
Подібна співпраця доводить, що поєднати красу і безпеку можна. «І потрібно», – запевняє ЛоксМайстер®.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *