Технологія CLIQ® – ультимативна безпека Вашої оселі!

Якщо Ви бажаєте, аби безпека Вашого помешкання була насправді на найвищому рівні, «ЛоксМайстер Київ-Центр» пропонує звернути увагу на повноцінні електромеханічні циліндри MUL-T-LOCK® з технологією  CLIQ®, які донедавна використовувалися виключно на корпоративному рівні для надання ультимативної  безпеки найважливішим інфраструктурним об’єктам із жорстким контролем доступів та повним контролем використання ключів. 
Технологія CLIQ®  є розробкою всесвітньо відомого концерну ASSA ABLOY – найбільшого в світі виробника продукції в галузі безпеки об’єктів та контролю доступу і поєднує у собі два повноцінних рішення: надійність механічних патентованих циліндрів класу Extra і High Security та унікальність електронного блокування. 


Механічна частина цих циліндрів може бути побудована на патентованих ключових платформах: MUL-T-LOCK® Interactive+,  MUL-T-LOCK®  МТ5®+ та ABLOY® Protec2, а функціонал електронної забезпечує повний контроль за використанням ключа, розмежування доступів для користувачів та електронне блокування механічної частини замка за допомогою мікромотора. Причому технологія CLIQ®  застосовується у звичайному циліндрі європейського профілю  та не потребує дротів та додаткових доопрацювань дверей, а також придбання додаткових аксесуарів.   


Основні переваги циліндрів з технологією CLIQ® для приватного споживача:
– циліндр абсолютно захищений  від несанкціонованого відкривання відмичками, методом бампінгу чи підбором ключа.
– ультимативний захист ключа від клонування та несанкціонованого виготовлення, оскільки кожний виготовлений ключ заноситься до спеціального реєстру та має свій унікальний номер в системі, а додаткові ключі виготовляють лише в Авторизованих точках продажу CLIQ® за наявності паспорту циліндра.
– можливість встановлювати час доступу користувачам у приміщення (наприклад, тимчасовий доступ до приватного помешкання найманим робітникам, друзям тощо), який досить легко адмініструвати (змінювати, надавати чи навпаки,  відміняти), змінюючи безкінечну кількість разів. В разі втрати ключа його достатньо видалити із пам’яті циліндру із відповідним записом в системі навіть без механічного перекодування циліндрів. 
– можливість отримати аудит подій як з замка, так і з ключа в разі необхідності (зчитування журналу подій у системі).
Спеціалісти «ЛоксМайстер Київ-Центр» здійснюють не лише продаж, а і монтаж та сервісне обслуговування циліндрів та замків із технологією CLIQ®, отже у наших клієнтів немає причин непокоїтися у випадку надзвичайних ситуацій.


Продукція із технологією CLIQ®  – це надзвичайна легкість та простота у використанні, яка до того ж забезпечує якісно новий рівень контролю доступу в приміщення. Спробуйте та самі переконайтесь у цьому, а «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська , 48 Вам у цьому завжди допоможе!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *