Технологія CLIQ® – Ваш новий рівень захисту

Магазин «ЛоксМайстер на Подолі» з гордістю повідомляє, що повноцінні електромеханічні циліндри MUL-T-LOCK® Interactive+ із технологією  CLIQ® (Клік) вперше представлені для приватних споживачів саме в Україні!
 

Якщо раніше в світі такі технології використовувалися виключно на корпоративному рівні для надання ультимативної безпеки найважливішим інфраструктурним об’єктам із суворим контролем доступу та повним контролем використання ключів, тепер вони доступні і для невеликих корпоративних та приватних споживачів.

 

Технологія CLIQ® (Клік) була розроблена всесвітньо відомим концерном ASSA ABLOY, що є найбільшим у світі розробником та виробником продукції в галузі безпеки об’єктів та контролю доступу.
 
Електромеханічні циліндри MUL-T-LOCK® Interactive+ із технологією  CLIQ® (Клік) мають найвищий рівень захисту, адже перевірена роками надійність та ефективність механічної частини доповнюється новітніми можливостями електронної. Механічна частина циліндрів побудована на патентованій ключовій платформі MUL-T-LOCK® Interactive+, що має бездоганну репутацію серед українських споживачів.
 

Функціонал електронної частини забезпечує повний контроль за використанням ключа, розмежування доступу для користувачів та електронне блокування механічної частини замка за допомогою мікромотора.
І все це можливе у звичайному циліндрі без дротів та додаткових доопрацювань дверей, без придбання додаткових аксесуарів!
 

Поєднання двох повноцінних рішень – надійних механічних патентованих циліндрів класу Extra і High Security та унікального електронного блокування – забезпечує найвищий рівень безпеки, який доступний в магазині «ЛоксМайстер на Подолі» вже сьогодні! Причому користуватися такими продуктами так само легко і приємно, як і простими механічними замками та ключами.
 

Основні переваги електромеханічних циліндрів  MUL-T-LOCK® Interactive+ із технологією  CLIQ® (Клік) для споживачів:

 

Абсолютна захищеність циліндрів від несанкціонованого відкриття відмичками, методом бампінгу чи підбором ключа.
 
Ультимативний захист ключа від клонування та несанкціонованого виготовлення, що досягається шляхом занесення кожного виготовленого ключа до спеціального реєстру та присвоєння власного унікального номера.
 
Можливість встановлювати час доступу користувачам у приміщення та широкі можливості щодо управління доступом (зміна прав доступу, надання, відміна). Дана функція буде корисна, зокрема, клієнтам, які надають тимчасовий доступ до своїх приватних володінь найманим робітникам чи просто друзям.
 
Можливість видалення ключа при його втраті з пам’яті циліндру без його механічного перекодування.
 
Можливість за необхідності отримати аудит подій як з замка, так і з ключа.

 

Замки з технологією CLIQ® (Клік) монтуються у двері, як звичайні механічні продукти – швидко і просто. Тобто якщо у Ваших дверях стоїть циліндр європейського профілю чи додатковий замок підвищеної надійності MUL-T-LOCK® Hercular®, Вам достатньо буде просто їх замінити, адже всі розміри та посадочні місця механічних та електромеханічних моделей співпадають.
 

Поряд з MUL-T-LOCK® Interactive+, технологія  CLIQ® (Клік) може ефективно застосовуватись з патентованими ключовими платформами MUL-T-LOCK® МТ5®+ та ABLOY® Protec2.

 

Побачити та оцінити ефективність продуктів з технологією CLIQ® (Клік) можна у магазині «ЛоксМайстер на Подолі» та інших магазинах мережі «ЛоксМайстер» та уповноважених дилерів.
 

Кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» здійснюють не лише продаж продукції безпечного замикання та контролю доступу, але й надають повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо.
 

Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *