Технологія MUL-T-LOCK® ENTR – нове cучасне рішення систем контролю доступу

Електронні системи контролю доступу – найсучасніший напрямок у галузі безпеки. Їх застосування забезпечує зручність та гнучкість функціонування об‛єкту, дозволяє організувати розмежування та контроль доступу як на комерційних об‛єктах, так і в приватних приміщеннях.

 
Саме тому в магазини мережі «ЛоксМайстер» часто звертаються представники різноманітних підприємств і організацій з запитом встановити системи контролю доступу (СКД) в свої приміщення.
 
Проте, як зазначають спеціалісти магазину «ЛоксМайстер на Подолі»,  стандартні системи контролю доступу, побудовані на електромагнітах, електрозащіпках або електроригелях, потребують доопрацювання дверей та прокладання дротів, а це, в свою чергу, вимагає свердління додаткових отворів. В підсумку, монтаж СКД – це доволі шумний процес, а приміщення, де проводились роботи, буде мати неестетичний вигляд з огляду на бруд від виконаних операцій. Крім цього, такі системи залежні від електропостачання, перебої з яким, нажаль, в наш час не є дивиною.
 
Саме тому для невеликих підприємств і приватних будинків фахівці магазину «ЛоксМайстер на Подолі» пропонують оптимальне вирішення цієї проблеми – електромеханічний замок з технологією ENTR™ від компанії MUL-T-LOCK®.
 
 
Для його встановлення достатньо просто вийняти з дверей старий циліндр та встановити новий Mul-T-Lock Interactive+ ENTR™ з внутрішнім контролером. Дана операція не потребує жодних складних чи брудних монтажних робіт.
 
Абсолютно всі двері з встановленим корпусом замка під циліндр EvroDin можуть бути обладнанні замком з технологією ENTR™. Він може використовуватись як у вхідних дверях, так і у міжкімнатних.
Єдина операція, де може знадобитися дриль, – для того, щоб прикріпити настінну кодову панель або настінний сканер відбитків пальців.
 
В настінну панель або сканер можна прописати до 20 користувачів. В разі необхідності, можна самостійно швидко прописувати нових користувачів, а також швидко видаляти вже існуючих. 
 
Взаємодія з контролером замка здійснюється за допомогою криптостійкого зашифрованого каналу зв’зку Bluetooth, який не вимагає жодних дротів. Крім того, в сканері відбитків пальців можна задавати часові діапазони для користувачів, керуючи таким чином часом доступу в приміщення. Живлення настінних панелей здійснюється за допомогою звичайних «пальчикових» батарейок типу АА.
 
Сам контролер живиться за допомогою Lithium-ion-акумуляторної батареї. Заряду батареї, в залежності від умов використання, вистачає до 3-х місяців. Для зарядки контролера його не потрібно знімати. Достатньо просто під’єднати зарядний пристрій до контролера за допомогою USB-роз’єму і підключити його в розетку. Існує також можливість бездротової підзарядки.
 
Крім кодової панелі та сканеру відбитків пальців, замком з технологією ENTR™ також можна керувати пультом дистанційного управління та смартфоном або планшетом.
 
Спеціалісти магазину «ЛоксМайстер на Подолі» зазначають, що електромеханічний замок з технологією ENTR™ – це не просто зручність користування, а й висока безпека приміщень, яка забезпечується високосекретним механічним циліндром Mul-T-Lock Interactive+ стандарту High Security. Завдяки цьому високотехнологічному циліндру завжди можливе аварійне відкриття замка механічним ключем з патентованою технологією, що захищає ключ від несанкціонованого дублювання. 
 
Цей циліндр створений за технологією «Подвійний телескопічний пін», що надійно захищає циліндр від відкриття відмичками, методами бампінгу та підбору ключа і має захист від вандального зламу. В разі втрати ключа, циліндр можна швидко перекодувати під нові ключі.
 

«ЛоксМайстер на Подолі» рекомендує електромеханічний замок з технологією ENTR™ від компанії MUL-T-LOCK® як ефективне і високонадійне рішення для організації системи контролю доступу. Фахівці магазину готові не лише проконсультувати щодо побудови ефективної СКД на базі замків з технологією ENTR™ , а й виконати повну інсталяцію замка у Ваші двері, навчити правильно користуватись ним, а також здійснюють повну гарантійну та післягарантійну сервісну підтримку встановленої продукції.
 
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *