Тематичний ресторан «Панська гуральня» у Чернівцях оцінив якість японських дотягувачів RYOBI®

Співпраця наших буковинських локсмайстрів з рестораном «Панська гуральня» у м. Чернівці – продовжується. Нагадаємо, що уперше фахівцям магазину «ЛоксМайстер Буковина» довелося вирішувати задачу якісного закриття та коректної роботи парадних дверей ресторану у лютому місяці цього року, перед святковим відкриттям закладу. Тоді наші фахівці запропонували встановити на двері дотягувач японського виробництва RYOBI® (Ріобі). Продукція бренду RYOBI® заслужила визнання фахівців галузі безпечного замикання не лише на своїй батьківщині, але й у світі – завдяки високоякісним складовим, що виготовлені за унікальною технологією алюмінієвого лиття під високим тиском.
Дверний дотягувач RYOBI® 8853 (Ріобі) для ресторану «Панська гуральня»
 
Окрім того, японські дотягувачі RYOBI® (Ріобі) відомі завдяки особливостям дизайну та широкому спектру кольорів, що дозволить пристрою легко вписатись у будь-який інтер’єр. Яскравим прикладом цього є те, що на дверях тематичного ресторану «Панська гуральня» у серці історичного центру Чернівців (на вулиці Ольги Кобилянської, 5) тепер встановлений дотягувач RYOBI®, який не порушує стилю інтер’єру закладу та виконує свої завдання з комфортного зачинення дверей.
 
І ось, коли минуло кілька місяців випробування дотягувача RYOBI® (Ріобі), представники ресторану «Панська гуральня» знову звернулись до наших фахівців з «ЛоксМайстер Буковина» з проханням встановити дотягувач RYOBI® (Ріобі) й на інші двері закладу.
 
Цього разу дотягувач був потрібен для комфортного закриття металевих дверей. Наші спеціалісти запропонували дотягувач 3-го класу RYOBI® моделі 8853 з ресурсом експлуатації 500 тис. відкривань. Дотягувач сірого кольору ідеально підійшов для дизайну дверей та відразу розпочав виконувати свої безпосередні задачі з їх зачинення.
 
Дверний дотягувач RYOBI® 8853 (Ріобі) для ресторану «Панська гуральня»
 
Сподіваємось, що наша успішна співпраця з рестораном «Панська гуральня» триватиме, а гості та співробітники закладу гідно оцінять точність, надійність та безвідмовну роботу японських дотягувачів RYOBI®!
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *