ТРЦ «ПРОСПЕКТ» отримав сучасну систему антипаніки!

Відомо, що будь-які місця масового скупчення людей є об’єктами підвищеної небезпеки. Можливість відвідувачів таких закладів покинути їх територію у разі небезпеки є життєво важливою. Це набуває особливої актуальності з погляду на збільшення терористичних атак у всьому світі, а також є важливим і при виникненні інших надзвичайних ситуацій (пожежа, стихійне лихо тощо).  Швидку та безпечну евакуацію в разі виникнення таких ситуацій забезпечує обладнання дверей на шляхах евакуації пристроями антипаніки

В мережі «ЛоксМайстер» представлений широкий асортимент систем антипаніки, адже за європейськими нормами кожні двері виходу з громадських будівель (торговельно-розважальні центри, бізнес-центри, аеропорти, школи, лікарні, виставкові та релігійні центри, театри і кінотеатри, дискотеки, виставки, спортивні центри, цехи підприємств, висотні будинки і всі приміщення, де існує ризик вибуху або загоряння) повинні бути забезпечені пристроєм аварійного виходу «Антипаніка».   
 
 
Нещодавню до фахівців магазину «ЛоксМайстер на Печерську» звернувся один з київських торговельно-розважальних центрів   – "ПРОСПЕКТ"  – щодо надання допомоги в обладнанні евакуаційних виходів центру пристроями «Антипаника» для забезпечення належного рівня безпеки своїх відвідувачів. 
 
Спеціалістами магазину «ЛоксМайстер на Печерську» був обстежений об’єкт та запропоновано декілька рішень на базі продукції провідних світових виробників: JPM® (Франція), Nemef® (Нідерланди) та TESA® (Іспанія), з якими вже тривалий час існують плідні ділові стосунки.
 
Завдяки відмінному співвідношенню ціна/якість, можливості оперативного постачання, монтажу та сервісної підтримки з боку «ЛоксМайстра на Печерську», замовник надав перевагу пристроям антипаніки TESA® (Іспанія) – а саме моделі  1970, які завчасно були доставлені на об’єкт та змонтовані в стислі строки фахівцями магазину.
 
 
Однією з технічних переваг продукції TESA® (Іспанія) стала можливість легкої заміни існуючого механічного замка на протипожежний корпус TESA® – CF 60 з функцією антипаніки. Крім того, замок дозволяє блокування ключем зовнішньої ручки, що додає комплекту антипаніки функцію контролю доступу для людей, які знаходяться назовні.
 
Нагадаємо, що антипаніка TESA® існує з кільками варіантами кольору штанги, стандартні з яких: червоний, сірий та зелений. Саме зелений колір був обраний замовником в цей раз, як той, що відповідає концепції вільного проходу та співпадає з вказівникам до шляхів евакуації людей.
 
Таким чином, відвідувачі ТРЦ «ПРОСПЕКТ» тепер надійно захищені, адже евакуаційні виходи центру обладнані високоякісними пристроями «Антипаніка» іспанського виробництва.
 
 
Антипаніка TESA® (Іспанія) – запорука безпеки та надійне функціонування для будь-якого об’єкту!
 
Незабаром на складі в Києві  – збільшені в декілька разів складські запаси найпопулярніших накладних та врізних моделей антипаніки!
 
В разі необхідності кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» завжди готові надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п., забезпечуючи надійну роботу обладнання на довгі роки.

Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *