Унікальні рішення по оздобленню дверей від Локсмайстер на Подолі

Класика завжди у моді, але не менш цікаво виглядають моделі дверей в яких наші клієнти експериментують з кольорами.

Вже нікого не здивуєш світлими, яскравими вхідними дверями: тренд сучасності різні відтінки від сніжно білого до пастельно- молочного.

 А от двері ніжно блакитного або  червоного, благородного сірого, насиченого зеленого отже використовуємо все що нам пропонує сучасна палітра кольорів.

Ми бачимо коли повторюють малюнки та фактури фасадів вбудованих меблів та внутрішніх міжкімнатних дверей передпокою на дверних декоративних накладках для вхідних металевих дверей.

Інколи важко навіть здогадатись що за цім вишуканим дизайном ховається міць ізраїльських дверей RBDoors( MulTLock). Деталі визначають все і ці деталі як раз і формують  загальне відчуття стилю. А в дверному ансамблі важливо все – профіль, покриття на завісах, фурнітура, лиштва зовнішня на внутрішня: отже оформлення дверного проєму це мистецтво в якому головне баланс між надійністю та зовнішнім виглядом.

 

З технічного боку двері необхідно оснащувати окрім надійних замків системою відео спостереження та віддаленого керування, дотягувачем – у окремих випадках коли в цьому є необхідність. Отже, чекаємо в салоні-магазині «Локсмайтер на Подолі» де Вам запропонують будь яке рішення для Вашої Безпеки, а досвідчений дизайнер органічно впише в Ваш стиль таким чином що двері будуть окрасою та визитівкою оселі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *