В мережі «ЛоксМайстер» можна клонувати автомобільний ключ з транспондером!

Існує потреба терміново та недорого зробити дублікат автомобільного ключа? Мережа магазинів «ЛоксМайстер» – Ваш надійний помічник у вирішенні цієї проблеми. Фахівці наших магазинів оперативно, професійно та за розумною ціною виготовлять автомобільний ключ будь-якого виду та ступеня складності, в тому числі ключі з транспондером (мікрочіпом).  

Оперативність виконання замовлення – головний фактор, завдяки якому в наш магазин «ЛоксМайстер Прикарпаття» (м. Івано-Франківськ) звернувся клієнт з проханням виготовити йому додатковий автомобільний ключ з чіпом до автомобіля Mitsubishi. У клієнта не було запасного ключа, тому у випадку втрати він міг позбутися можливості повноцінно користуватися власним автомобілем. Фахівці магазину «ЛоксМайстер Прикарпаття» запропоновали клієнту виготовити повноцінний автомобільний ключ. Повноцінний в цьому випадку означає, що дублюватися буде не лише механічна частина ключа, а й електронна, тобто ключ буде не лише відмикати замок, а ще й спрацьовувати в електронній частині , керуючи імобілайзером автомобіля, без якої автомобіль неможливо завести. Після узгодження замовлення з клієнтом спеціалісти «ЛоксМайстер Прикарпаття» оперативно виготовили дублікат ключа з чіпом.
 
 
Для виготовлення автомобільних ключів в мережі магазинів «ЛоксМайстер» використовуються якісні бланки та професійне обладнання для дублювання ключів компанії KEYLINE® (Італія).
 
KEYLINE® – італійський виробник високотехнологічного обладнання для професійних локсмайстрів. Компанія є відомим на світовому ринку виробником бланків для виготовлення механічних ключів та автомобільних ключів з транспондером.
 
KEYLINE® – це:
 Провідний світовий виробник і постачальник високотехнологічної продукція для дублювання автомобільних ключів;
 Компанія, яка завдяки постійному удосконаленню технічної бази протягом сторіч забезпечує стале динамічне зростання;
 Сертифікація продукції згідно європейських стандартів. 
  
Обов’язкова перевірка нового ключа в машині на спрацювання в замку запалювання, виконана фахівцями магазину «ЛоксМайстер Прикарпаття» на автомобілі клієнта, була успішною, тож магазин отримав ще одного задоволеного клієнта, якого приємно вразили швидкість виготовлення та якість дубліката.
 
 
Мережа магазинів «ЛоксМайстер» рекомендує довіряти виготовлення автомобільних ключів лише професіоналам. В мережі «ЛоксМайстер»  безпосереднє виготовлення ключа здійснюють сертифіковані спеціалісти, отже якість ключів – на найвищому рівні. Окрім виготовлення ключів, наші фахівці також можуть виконати ремонт або заміну корпусу зламаного або потертого автомобільного ключа.
 

 

Отже, робіть правильний вибір, звертайтесь до мережі магазинів з монтажем "ЛоксМайстер", де Вам професійно, оперативно та якісно нададуть послугу з виготовлення автомобільних ключів.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *