В ОЧІКУВАННІ ЗАКІНЧЕННЯ КАРАНТИНУ !

Не зважаючи на вимушену зупинку в активній праці ресторанів, компанія Макдональдз продовжує розширюватися на ринку нашого міста, нашої країни.  Адже незабаром минуть часи жорсткого карантину, умови якого сприяють не допустити масових скупчень людей і таким чином уникнути загрози виникнення спалаху захворювання. І тоді місто, країна заживе у звичному режимі. А ресторани швидкого харчування «Макдональдз» завжди користуються підвищеним попитом у населення. Якість запропонованої  їжі та сервіс закладу є запорукою шаленої популярності у людей.

Наразі готується до відкриття черговий ресторан, на цей раз у місті Київ, у мікрорайоні Виноградар. Працівники «ЛоксМайстер на Подолі» також приймали учать у цьому проекті. Була встановлена майстер-система циліндрів MUL-T-LOCK Classic Pro, яка забезпечує безпеку об’єкта та надійність у використанні.

Використання майстер-система позбавляє користувачам відмовитися від величезної кількості ключів від різних дверей, в якій час від часу доведеться плутатися. Адже модель побудови та використання майстер-системи пропонує зручну матрицю доступу до потрібних приміщень для кожного користувача. І головне є можливість зосередити це в одному єдиному ключі для кожного працівника закладу!

Майстер-система надасть вам змогу легкого та зручного, а головне абсолютно безпечного використання замків у вашому господарстві !

Чекаємо на відкриття чергового закладу «Макдональдз» !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *