Вхідні металеві двері: кому довірити безпеку?

Як свідчить практика, більшість дверей, встановлених у квартирах наших співвітчизників – металеві. Така продукція, вже, де факто, стала стандартом для вхідних дверей. Говорячи про вхідні двері, ми, перш за все, маємо на увазі, металеві (або профільні, якщо мова про магазини та установи) двері.

На щастя, з кожним днем все менше і менше залишається в строю китайських металевих дверей. Адже єдине, що в них було хорошого – ціна. У той же час, недоліків було значно більше. Серед основних: тонкий метал, ненадійні замки, крихка фурнітура, нестандартний профіль циліндра, слабкі петлі. Тому не дивно, що термін експлуатації такої продукції вкрай обмежений, і вона вже через півроку вимагає заміни. Особливо приємно, що китайські двері залишають не лише дверні отвори приватних домоволодінь, а й організацій та установ.
А залишати отвори китайським дверям допомагають фахівці мережі «ЛоксМайстер». У магазинах мережі «ЛоксМайстер» представлено широкий асортимент вхідних дверей вітчизняного та іноземного виробництва, які відрізняються підвищеними характеристиками міцності завдяки використанню високоякісних матеріалів і комплектуючих. А доукомплектування їх продукцією безпечного замикання найкращих світових виробників, серед яких: MUL-T-LOCK®, ABLOY®, ROSTEX® дозволяє перетворити приміщення у справжню неприступну фортецю.
Піклуючись про клієнтів, наші фахівці готові запропонувати продумані комплексні рішення як за рівнем безпеки, так і за ціною, адже наша робота завжди заснована на індивідуальному підході.
Серед вітчизняних виробників дверей, представлених в мережі «ЛоксМайстер», найбільшою популярністю користується продукція компанії «Сталь-М» – провідного вітчизняного виробника металевих дверей, що має чи не найкраще на сьогодні співвідношення «ціна-якість».
«Сталь-М» – український виробник металевих дверей, які відповідають усім встановленим стандартам якості, довго і надійно служать і гарантовано виконують свою основну функцію: захист будь-якого приміщення.
Саме вхідні двері «Сталь-М» фахівці магазину «ЛоксМайстер Дніпро» оперативно встановили замість китайських дверей в Дорожній Клінічній Лікарні (м. Дніпро). Оснащені високоякісною продукцією безпеки: основним замком 4-направленого замикання MUL-T-LOCK® M267, захисною фурнітурою ROSTEX® R4 (Чехія) і надійним замковим циліндром MUL-T-LOCK® Classic, вони, володіючи високою безпекою, елегантним зовнішнім виглядом і оптимальним співвідношенням «ціна-якість», в повній мірі відповідають усім вимогам клієнта. Таке рішення є не тільки високобезпечним, а й надійним, гарантуючи безпроблемну експлуатацію на довгі роки.

У разі необхідності кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» завжди готові прийти на допомогу, надаючи повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т. п.
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *