Відвідувачі стенду ЛоксМайстер на InterBudExpo 2013 отримали приємні подарунки

Мережа ЛоксМайстер взяла участь у міжнародній виставці InterBudExpo 2013, яка пройшла у київському виставковому центрі КиївЕкспоПлазі з 26 по 29 березня. InterBudExpo входить до числа найкрупніших у країні будівельних виставок, яка об’єднує ключові напрями галузі.
 
Серед експонентів заходу були представлені будівельні, проектувальні компанії, виробники та постачальники декору для інтер’єрів, розробники ландшафтного дизайну та інші компанії.
 

 
Жоден побудований комерційний або житловий об’єкт не обійдеться без надійного замикання. На InterBudExpo 2013 фахівці Локсмайстер допомогли кожному бажаючому підібрати краще рішення з безпеки.
 
Відвідувачі цікавились вхідними дверима безпеки RB-Doors (РБ-Дорс) – на стенді представили конструктив з бетованою рамою. Вхідні двері обладнали основною та додатковою системами замикання, що у комплексі склало непорушну систему безпеки. Поруч зацікавлених гостей знайомили з безмежними можливостями декоративних накладок з МДФ у плівці Vinorit (віноріт). Таким чином ми в черговий раз наголосили, що безпека може і повинна бути стильним рішенням інтер’єру приміщення.
 
 
Приємні сюрпризи та захоплююче шоу не закінчувалися на стенді Локсмайстер протягом всіх днів виставки.
 
Прямо на стенді локсмайстри проводили експеримент із навісним замком ABLOY (аблой). Виріб занурювали у резервуар з рідким азотом, після чого піддавали його спробі фізичного руйнування. Замок витримував – адже це ABLOY (аблой). Глядачі черговий раз переконалися у абсолютній стійкості та безвідмовній роботі продукції фінського бренду у будь-яких умовах навколишнього середовища.
 
 
На виставці відбувся черговий етап акції «Отримай КЛЮЧ до своєї МЕГАзнижки», у результаті якої охочі отримали безкоштовну послугу з виготовлення ключів та значну знижку на придбання деяких видів продукції у мережі магазинів.
 
 
Відвідувачу стенду Локсмайстер Олексію виготовили ключ до високобезпечного циліндра: «Цікавлять навісні замки. Напевно, придбаю ABLOY (аблой)». (на фото зліва)
«Судячи по майстру, він своє діло знає, – каже Костянтин. На стенді Локсмайстер йому виготовили ключ до автомобіля RENO у подарунок. – Бажаю вам процвітання на завжди бути першими». (на фото праворуч)
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *