Вирішуємо питання безпеки в ЛоксМайстер Київ-Центр

Найбільш примітною будівлею на вулиці Гоголівській в історичному центрі Києва є будівля № 23, серед киян відома як «Будинок з котами».
 
Зведена в 1909 році за проектом інженера Володимира Безсмертного, і хоча цій будівлі вже більше 100 років питання збереження майна для будь-якої історичної пам’ятки ще ніхто не відміняв.
 
 
І це не єдине знакове місце, для жителів і численних гостей центру Києва. Адже ті, хто хоч раз замислювалися про безпеку свого майна, про надійність своїх вхідних дверей, секретність замків дуже добре знайомі з магазином ЛоксМайстер Київ-Центр за адресою Гоголівська, 48.
 
Це єдиний в центрі Києва ЛОКСМАЙСТЕР центр де вас професійно проконсультують з питань безпеки І це буде майстер своєї справи – Петро Безсмертний, можливо нащадок відомого архітектора.
 
 
За 10-15 хв на оригінальному обладнанні виготовлять ключі будь-якої складності, допоможуть вибрати вхідні двері, замок, циліндр, фурнітуру, сейф.
 
А для того щоб наші споживачі знали вірний шлях, на перетині Воровського\Гоголівська тепер встановлено інформаційний знак ЛоксМайстер, що вказує напрям.
 
Чекаємо на вас щодня з 9 до 19 за адресою Київ Гоголівська 48, ЛоксМайстер Київ-Центр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *