Високотехнологічні електронні системи контролю та зберігання ключів – в Локсмайстер на Печерську!

Свято високих технологій в «ЛоксМайстер на Печерську» триває!
Застосування звичайної шафи для зберігання ключів з видачею та поверненням ключів із записом у журналі – в минулому, адже в нашому магазині зараз експонуються найсучасніші електронні системи контролю ключів: MUL-T-LOCK® traka 21 і KEYWATCHER® TOUCH

Mul-T-Lock®Traka 21 – інноваційна система зберігання та адміністрування механічних ключів, яка надає малим та середнім підприємствам надсучасні можливості у керуванні та моніторингу механічних ключів. Проста в налаштуванні та експлуатації, ефективна за вартістю, система Mul-T-Lock® Traka 21 разом з механічною системою Майстер-ключ, допомагає реалізувати функції обліку та відстеження кожного ключа, який індивідуально блокується на своєму місці у відповідній комірці.

KeyWatcher® TOUCH – це унікальна електронна система контролю механічни ключів виробництва компанії MORSE WATCHMANS (США), яка завдяки гнучкості у функціонуванні та застосуванні допоможе не лише забезпечити ультимативний рівень безпеки об’єкту, але й забезпечує функції видачі та повернення ключа, запису цих дій до контрольного журналу.

Система здатна видавати ключі відповідно до розкладу, фіксувати хто і коли не повернув ключ, обмежувати кількість ключів, які може отримати користувач одночасно. До того ж, система

KeyWatcher® TOUCH запрограмована автоматично надсилати повідомлення про неповернення ключа у встановлений час безпосередньо користувачеві, а також, наприклад, співробітнику служби безпеки або керівнику підприємства. Існує можливість формування різноманітних звітів за потрібний період часу для подальшого аналізу.

KeyWatcher® TOUCH здатна обслуговувати підприємства з різною кількістю користувачів. Залежно від побажань та потреб власника, система KeyWatcher® TOUCH може розширюватись максимум до 15 боксів по 96 комірок у кожному.

Ознайомитися та замовити KeyWatcher® TOUCH і Traka 21 можна в «ЛоксМайстер на Печерську» на вул. Академіка Філатова 2/1. Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *