Вогнезломостійкий сейф надійно захистить усі Ваші цінності

 

Статистика квартирних крадіжок в Україні останнім часом вкрай невтішна. Тому все більше людей цікавить питання: як надійно уберегти усі свої цінності, щоб вони не стали легкою «здобиччю» квартирних злодіїв. 

 Мережа магазинів «ЛоксМайстер» – Ваш надійний захисник та порадник з питань безпеки, рекомендує: не чекайте, поки станеться щось погане, подбайте про захист власних цінностей вже зараз!
 
Щоб надійно убезпечити свою оселю, достатньо приділити належну увагу дверям та замкам. Мережа «ЛоксМайстер» пропонує найкращі сучасні рішення в цій сфері найвідоміших світових виробників: MUL-T-LOCK®, ABLOY®, ROSTEX®.
 
А для надійного захисту майна, окрім гарних дверей та замків, найкращим рішенням буде високоякісний сейф. Фахівці з безпеки мережі «ЛоксМайстер» допоможуть підібрати сейф, який максимально повно відповідатиме Вашим потребам. Адже їх існує доволі багато різновидів: сейфи для зброї, сейфи для дому, сейфи для офісу. В мережі «ЛоксМайстер» представлений широкий асортимент сейфів високої якості вітчизняного та іноземного виробництва, що пройшли сертифікацію відповідно до вітчизняних та європейських стандартів.
 
То ж не дивно, що попит на високоякісні вогнезломостійкі сейфи, які до мінімуму знижують ризики втрати цінностей від високої температури та спроб викрадення, постійно зростає.
 
 
Зокрема, нещодавно до магазину «ЛоксМайстер Прикарпаття» (м. Івано-Франківськ) звернувся клієнт, який хотів придбати сейф для захисту своїх цінностей. З огляду на те, що основною метою придбання сейфу було зберігання коштовностей, грошей та документів, фахівці магазину «ЛоксМайстер Прикарпаття» запропонували вогнезломостійкий сейф F30CL.I.30.K.
 
F30CL.I.30.K. – єдиний сейф, що випускається в Україні серійно та забезпечує одночасний захист документів та інші цінностей, що у ньому зберігаються, як від пожежі, так і злому. Сертифікований за 1 класом зломостійкості згідно ДСТУ, він здатний витримати нагрів до 1000 °С протягом 30 хвилин, при цьому температура всередині сейфу не перевищує 177 °С, що  дорівнює температурі загоряння паперу.
 
Серед інших переваг F30CL.I.30.K.:
 Наявність потужної ригельної системи замикання чотиристоронньої дії;
 Посилена ригельна трьохстороння система замикання у дверях (5 хромованих активних ригелів діаметром 28 мм і 2 нерухомих ригеля з боку петель);
 Захист місця кріплення замків потужними пластинами з легованої сталі;
 Можливість кріплення до підлоги;
 Оснащення  ключовим або електронним замком з сертифікацією.
  
Отже, вогнезломостійкий сейф F30CL.I.30.K. забезпечить надійний захист усіх Ваших цінностей як від спроб злому, так і пожежі і тому є відмінним рішенням при розміщенні як в приватній квартирі, так і в корпоративному, в тому числі банківському секторі!
 
Фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» наголошують: сейф – будь це сейф для зброї, сейф для дому чи офісна шафа – є засобом для безпеки Ваших речей. А безпеку, як відомо, слід завжди довіряти справжнім професіоналам, які точно знають, як забезпечити найкращий захист.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *