Врізний дотягувач RYOBI – елегантне рішення безпечного замикання.

Сьогодні нам хотілося б розглянути приховані дотягувачі. Їх основна перевага полягає в тому, що приховані дотягувачі практично не впливають на естетичний вигляд дверей.
До переваг віднесемо і компактність, адже вони, на відміну від звичайних,  розраховані на використання в умовах обмеженої площі встановлення. Врізні дотягувачі виконують ті самі функції, що і звичайні, а саме керують відкриттям та закриттям дверей, а також мають широкі можливості щодо регулювання. Комплектуються вони виключно ковзною тягою.


Не дивлячись на  свої невеликі розміри, врізні дотгувачі витримують значні навантаження, надійні в експлуатації і досить прості в монтажі. 
В «ЛоксМайстер Київ-Центр» представлений широкий асортимент врізних дотягувачів RYOBI – світового лідера з виробництва дотягувачів. 

RYOBI® (ріобі) – міжнародна корпорація,   головним напрямом роботи якої є виробництво продукції за технологією прецизійного алюмінієвого лиття під високим тиском. Інноваційні технології виробництва, які застосовує RYOBI®, дали змогу компанії стати світовим лідером за обсягами виробництва та продажів дверних дотягувачів.

У виробництві дверних дотягувачів RYOBI® використовуються досконалі технології литва і високоточні механічні компоненти. За технічними характеристиками і

дизайном дотягувачі RYOBI® є кращим рішенням для дверей – як корпоративних, так і приватних об’єктів. Дотягувачі RYOBI® надійні, розраховані на тривалий термін експлуатації. Як і вся продукція японського підприємства, дотягувачі є найкращим втіленням якості, ергономічності і дизайну.

Дотягувачі RYOBI® – це:
– Надійність і довіра клієнтів з усього світу;
– Досконалий дизайн для будь-якого інтер’єру;
– Неперевершена японська якість.

Звертайтесь до нас і ми підберемо потрібний Вам дотягувач, виконаємо його монтаж та сервісне обслуговування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *