Врізний дотягувач RYOBI® керує дверима 500-річної синагоги

В Україні існує велика кількість місць і пам’яток архітектури, які є невід’ємною частиною національної спадщини, що сягають своїм корінням у віки. Попрацювати над питанням якісного замикання однієї з таких святинь недавно вдалося менеджерам з роботи на об’єктах магазину «ЛоксМайстер Академмістечко». Мова йде про синагогу-фортецю в місті Сатанів, Хмельницької області, якій, за різними оцінками, близько 500 років.Доводчик RYOBI® (Риоби) CO-155 / CO-156 До недавнього часу ця релігійна та архітектурна пам’ятка знаходилась у незадовільному стані, й існувала загроза її повного руйнування. Своїм порятунком, в буквальному сенсі, храм зобов’язаний Хмельницькій обласній іудейській громаді. За 3 роки реконструкції синагога перетворилася на справжню архітектурну перлину та релігійний центр.

Фахівцям «ЛоксМайстер Академмістечко» було поставлено завдання: забезпечити якісне закриття та коректну роботу двох парадних дверей синагоги, при цьому, не порушивши цілісного історичного дизайну. Спільно з виробником кованих виробів фахівці «ЛоксМайстер Академмістечко» погодили технічні параметри врізки та установки дверних дотягувачів RYOBI® (Ріобі) прихованого монтажу в двері синагоги. Врізні дотягувачі RYOBI® найкраще підходили для даної задачі: і з точки зору естетики, і функціоналу. Так як дверні конструкції були важче 100 кг, для монтажу були обрані дотягувачі RYOBI® (Ріобі) моделі CO-155 і CO-156, які здатні обслуговувати двері максимальною вагою до 180 кг.

 
Доводчики RYOBI® (Риоби) CO-155 / CO-156 для синагоги
 
Примітним у даному випадку було те, що монтаж і регулювання врізних дотягувачів RYOBI® виконали наші колеги – фахівці «ЛоксМайстер Буковини» (м.Чернівці). Цей приклад успішної співпраці зайвий раз підкреслив той факт, що завдяки розгалуженості мережі магазинів «ЛоксМайстер», ми готові якісно та оперативно реалізувати й супроводити будівельний проект у будь-якому куточку України.
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *