Встановлення якісного замка і захисної фурнітури, замість дешевого замка і китайської «ноу-нейм» ручки.

Як видно із заголовку, сьогодні мова піде про заміну замків і фурнітури на вхідних дверях.

Досить часто до нас звертаються клієнти, які хочуть зробити заміну замків на вхідних дверях. Під поняттям «замків» часто розуміється, безпосередньо самі корпуси замків – основні і додаткові, секретні циліндри, ручки, протектори, захисна фурнітура і інше.

Щодо поточного звернення клієнта. Потрібно було підвищити рівень захисту вхідних дверей. Самі двері металеві, ще з «тих часів» виробництва. Досить надійні і міцні!

Наш майстер виїхав на консультацію. Там провів необхідні заміри, побачив, що було встановлено. Після консультації, клієнтом було прийнято рішення замінити основний замок, замість китайської ручки встановити захисну фурнітуру. Циліндр залишився без змін, так як клієнт його нещодавно поміняв, і він досить нормального рівня захисту і якості. Також було додатково запропоновано замінити щитки на нові, щоб вони гармонійно поєдналися із кольором фурнітури.

Отже, що ми підібрали у цьому конкретному випадку!

Португальський замок Santos

Чеську захисну фурнітуру Rostex, модель Universal

Декоративні щитки під сувальдний замок від Disec, Італія.

Було погоджено дату, і наш майстер виконав встановлення.

Така робота забезпечила значне збільшення рівня безпеки дверей. Тепер секретний циліндр надійно «захований» за протектором фурнітури. До нього немає доступу, щоб фізично на нього впливати. Як результат, маємо захищені від злому двері!

Якщо Ви хочете покращити захист дверей, звертайтеся в магазин ЛоксМайстер на Печерську. Ми допоможемо підібрати продукцію захисту будь якого рівня, відомих світових виробників – MulTLock, Abloy, Keso, RB, Disec, Rostex та багато інших. І, звісно, наші майстри все встановлять!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *