ВСТАНОВЛЕНО ЧЕРГОВИЙ КОНТРОЛЬ ДОСТУПУ НА ХВІРТЦІ

Маючи приватну садибу, що обгороджена по периметру парканом, дуже зручним та дієвим є встановлення на хвіртку системи електромеханічного контролю доступу до садиби. Зараз в Україні представлений дуже широкий вибір обладнання на базі якого можна встановити СКД. Це і електромеханічні замки, і електроригелі, і електромагніти, і електрозащіпки.

Саме на електрозащіпці від німецького виробника eff eff зупинив свій вибір наш клієнт. Враховуючи, що хвіртка, звичайно ж, знаходиться на вулиці, електрозащіпка була підібрана вологостійка та з широким діапазоном робочих температур, від -40 до +50 градусів.

Принцип роботи електрозащіпки полягає в тому, що вона фіксує язичок основного замка та не дає змоги відчинити двері, навіть якщо замок не зачинений на циліндр. Звичайно ж ручки повинні бути також фіксованими (ненажимними). В даному випадку були встановлені ручки Rostex, замок Santos та циліндр Mul-T-Lock. Щоб відчинити двері потрібно дати команду контролеру, який керує защіпкою. Команду контролеру можна надати на відстані. Відвідувач дзвонить у відеодомофон, а господар на відстані дає йому доступ. Зручно і дієво!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наш клієнт залишився дуже задоволений!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *