XXL розміри МДФ Vinorit

Декор мареріал має вражати та функціонально задовольнити потреби замовника. Така характеристика, дає можливість ізраїльскій ПВХ плівці VINORIT, створити нові можливості для дизайнерів та ахитекторів , запропонувавши горизонтальні дизайни плівок.
Виробник плівок VINORIT ® (віноріт) – ізраїльська компанія Kibbutz Нaogen (кібуц хаоген) – один зі світових лідерів у розробці та виробництві високоякісних полівінілхлоридних (ПВХ) плівок для ламінування різних будівельних елементів. У своєму виробництві компанія застосовує сучасне обладнання, яке дозволяє виготовляти в широкому асортименті складні багатошарові плівки ПВХ.


ЛоксМайстер Печерськ працює над розвитком пропозиції у сегменті декору та вже сьогодні у нашому магазині, Ви зможете побачити XXL розміри Vinorit МДФ плит у горизонтальному дизайні. 


Декор покриття ПВХ Vinorit, представлено у чотирьох кольорах : Дуб білений 41; Дуб морений 42; Дуб кориця 43; Дуб сірий 45. Взірці інстальовано на МДФ плити розміром 2400х1200, що дає можливість найкращим чином відчути повноту кольору та передати структуру нових горизонтальних ПВХ Vinorit. Менеджери магазину ЛМ Печерськ  з радістю продемонструють усі переваги матеріалу та нададуть повну інформацію, що до інших декор матеріалів: : кам`яний шпон SLATE STONE; декоративні покритя RollBeton та RollRost. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *