З МUL-T-LOCK МОЖЛИВО МАЙЖЕ ВСЕ

Обійшовши не один торговельний майданчик в пошуках рішення замкового замикання, та так і не визначившись з прийнятним результатом, до нашого магазину звернулася клієнтка. Вона здає десяток апартаментів в оренду для гостей нашого міста у центрі. При цьому хоче дбати про надійну безпеку житла та мати контроль над його замиканням і в разі потреби терміново змінювати доступ.

Ознайомившись з вимогами господарка маєтків до замикання ,фахівці «ЛоксМайстер на Подолі» запропонували де що незвичне рішення – поєднати майстер-систему з опцією «Світлофор».

А саме, усі маєтки об’єднати у майстер-систему, де мешканці  відчиняють тільки свої квартири, а господарка позбувшись нескінченної зв’язки ключів, користується тільки одним ключиком від всіх дверей.

Крім того майстер-система має хитрість… за потреби господарка має можливість у будь-яку мить змінити замки у маєтках самостійно, без майстрів по заміні замків.

Та й ще бонусом для неї був закритий профіль ключів, який використовується тільки в майстер-системах, тобто мешканці маєтків не будуть мати змогу зробити додаткового ключика без відома господарки.

Клієнтці наше рішення дуже сподобалося, адже вона шукала подібне та замовила майстер-систему в сервісному центрі на Подолі.

Чекаємо на ваші замовлення, будемо раді допомогти навіть у вирішення нестандартних замовлень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *