Захисні решітки для вікон і дверей ShikMETAL – запорука спокійного ведення бізнесу

Кримінальна обстановка в Україні в цілому, і у великих містах зокрема, продовжує залишатися складною. Так, за даними МВС, за перше півріччя число крадіжок у порівнянні з минулим, теж далеко не спокійним роком, зросла на 30%. І це сповна відчувають на собі як звичайні обивателі, так і бізнесмени. 

Мережа магазинів «ЛоксМайстер», пропонуючи найкращі рішення безпечного замикання, робить усе можливе, аби навіть у таких непростих умовах максимально убезпечити своїх клієнтів.
 
 
Давайте на простому прикладі змоделюємо досить типову для бізнесменів ситуацію: ніч, вулиця, закритий магазин – не ювелірний і не той, що торгує елітним алкоголем, а скажімо, займається продажем канцелярських товарів, електроніки, одягу або взуття – чимось в міру цінним, компактним і ліквідним.
 
Середньостатистичні вхідні двері у приміщення – як правило, металопластикові або алюмінієві – захищені ролетами, а саме приміщення поставлено під охоронну сигналізацію.
 
Злочинець з фомкою (варіант на Ваш вибір: досвідчений злодій-зломщик, новачок, що втратив роботу і став на слизьку доріжку, наркоман в пошуках грошей на «дозу»; неблагополучна молодь в пошуках грошей на розваги і т. п.) вирішує «поживитися» тим, що знаходиться за дверима.
 
Як правило, події розвиваються у наступній хронологічній послідовності:
► Злам ролет – 30-60 секунд;
► Віджим вхідних дверей – один рух фомкою (з цього моменту починається відлік часу до спрацьовування сигналізації); 
► Проникнення в приміщення та крадіжка цінностей, що знаходяться в ньому (наприклад, ноутбук, монітор або телевізор, одяг, взуття – що потрапить «під руку» і чим багате це місце) – 30-60 секунд
► Час, щоб залишити місце злочину – 30-60 секунд.   
 
В результаті, не дивлячись на наявність сигналізації і оперативне реагування співробітників охоронної фірми, не більше, ніж за 3 хвилини, компанії може бути завдано істотної матеріальної шкоди і немає ніякої гарантії, що завтра подібне не повториться. Не варто забувати, що, як правило, охорона не дістанеться місця скоєння злочину протягом цих трьох хвилин.
 
Існує кілька варіантів, щоб цього уникнути: поставити броньовані двері, найняти нічного сторожа або просто сподіватися, що «два рази в одну воронку снаряд не влучає». Однак, як свідчить практика, намацавши слабке місце, злодії будуть повертатися знову і знову, поки не винесуть все повністю.
 
   
Найкращим рішенням в даній ситуації буде установка розсувних захисних решіток. Представлені в мережі магазинів «ЛоксМайстер» металеві розсувні захисні решітки ShikMETAL не тільки гармонійно впишуться в інтер’єр Вашого магазину чи офісу, але і надійно захистять від подібних подій, просто своєю наявністю даючи зрозуміти зловмиснику, що об’єкт надійно захищений.
    
Основні переваги розсувних ґрат ShikMETAL (ШикМетал):
► Досконале поєднання традицій і сучасних технологій безпеки;
► Компактність: монтаж розсувних ґрат у віконних прорізах чи дверних отворах не відобразиться на обсязі корисного простору; 
► Прозорість: не створюють перешкод для проникнення світла та провітрювання приміщень; 
► Естетичність: конструкція розсувних ґрат не порушує цілісного дизайну інтер’єру та ергономіки приміщення; 
► Універсальність: розсувні ґрати можна встановити як у віконних прорізах, так і в дверних отворах, у сходово-ліфтових вузлах тощо; 
► Оперативний монтаж виробу; 
► Проста та комфортна експлуатація.   
   
Мрежа магазинів «ЛоксМайстер» рекомендує: розсувні захисні решітки ShikMETAL – запорука спокійного ведення бізнесу! 
 

 

Фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» надають також повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *