ЗАХИСНА ФУРНІТУРА

Що таке захисна фурнітура та для чого її використовувати?

Протизламні металеві двері, незважаючи на свою міцність, мають слабкі місця, використовуючи які зловмисники будуть намагатись потрапити до Вашої домівки. Якщо двері мають міцний каркас та захищені металевим листом, то увагу вищезгаданих «товаришів» буде направлено на замки та серцевини, які у даній ситуації і є слабким місцем.

Замки відкриваються різними способами від «тихого» (за допомогою бампінгу та відмичок) до «варварського» (злам силовим методом за допомогою підручних інструментів). Для захисту замків та серцевин від прямого пошкодження використовують захисну фурнітуру.

                                
Захисна фурнітура – це різні накладки (часто звані броненакладками), виготовлені з загартованого металу і покликані захистити замки дверей. Захисна фурнітура буває на роздільному та суцільному щитку, під різні розміри замків та різного дизайну.

Захисна фурнітура в переважній більшості випадків націлена на захист циліндрових замків, оберігаючи їх циліндри від різних видів злому – перш за все висвердлювання і вибивання. На зламостійкість впливає форма накладки, якість металу та правильність монтажу.

Консультацію по підбору захисної фурнітури Ви завжди зможете отримати   в мережі магазинів із мoнтажем “ЛоксМайстер”, а саме: м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 14.

Чекаємо на Вас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *