ЗАХИСТ ДВОКОЛІСНОГО КОНЯ

Кажуть зараз в моді якийсь там ЗОЖ! Я скажу вам при громаді ЗОЖ це взагалі … здоровий образ життя!

Все більше наших громадян стали приділяти увагу до свого здоров’я. Зранку можна побачити бігунів, вдень замість пересування громадським транспортом на короткі відстані громада надає перевагу ходьбі, у вечері – знову бігуни.

Окрема тема – ВЕЛОСИПЕД! Як у провідних європейських країнах, і на вулицях наших міст стає все більше і більше цього транспорту. Адже це зручно, економно, а головне – КОРИСНО для здоров’я.

Єдина вада – це поганий захист від злодіїв. Велосипед завжди був легкою здобиччю для крадіїв. Крадіжка не займала взагалі ніякого часу. Побачили необачно припаркований велосипед, сіли та й поїхали.

Але ми знаємо як вирішити цю проблему. Чеські замки зі сталевим тросом з пластиковим покриттям TOKOZ надійно захистять Ваші велосипеди від зловмисників.

Вам достатньо за допомогою троса закріпити  велосипед до стаціонарної конструкції, зачинити замок і все, тепер Ваш велосипед просто так не поцуплять!

Продукція TOKOZ здатна зберегти від викрадення не тільки велосипеди, а й скутери, мопеди, мотоцикли, дитячі коляски тощо.

Переглянути та придбати її Ви можете в магазині «ЛоксМайстер на Подолі». Чекаємо на Вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *