Замки з технологією CLIQ® – ультимативний захист Вашої оселі

Часи зараз не надто безпечні, складна економічна ситуація штовхає людей на криву доріжку злочинів: викрадають автомобілі, грабують будинки та квартири. Кожен може опинитись у зоні ризику, особливо, якщо залишити питання безпеки власного майна на самоплив. Адже ніхто не попіклується про збереження Вашої квартири краще, ніж Ви самі.
 
Сьогодні ми хочемо нагадати усім обачливим власникам квартир та заміських будинків про унікальну розробку шведського концерну ASSA ABLOY, який є найбільшим у світі розробником та виробником продукції в галузі безпеки об’єктів та контролю доступу. Ми маємо на увазі технологію CLIQ® на механічних циліндрах стандарту високої безпеки MUL-T-LOCK® Interactive+ (Мультилок Інтерактив+) та ABLOY® Protec2 (Аблой Протек 2) для замків у Ваших вхідних дверях.
 
Технологія CLIQ® (Клік)
У чому унікальність циліндрів та ключів CLIQ®?
У тому, що окрім механічного замикання замка за допомогою повороту ключа у циліндрі, дана технологія також передбачає і електронну ідентифікацію без якої відчинення дверей просто не можливе.
 
Де придбати циліндри та ключі CLIQ®?
Звичайно, у магазинах мережі «ЛоксМайстер»! Наприклад, у м. Львів у «Галицькому ЛоксМайстрі» по вулиці Митрополита Андрея, 14, як це нещодавно зробив один з задоволених клієнтів, який пішов додому з коробкою з новеньким циліндром та ключем CLIQ®. А наші майстри зі свого боку забезпечили професійний монтаж циліндра та провели усі належні налаштування. Вітаємо першого у Львові власника інноваційної технології CLIQ® з вдалою інвестицією у безпеку!
 

 
Якщо ж ви живете не у Львові, звертайтесь до магазинів нашої мережі у інших містах України! Телефонуйте, пишіть, приходьте в гості на чашку кави. Комплектів з ультимативним захистом від CLIQ® для ваших осель – вистачить на кожного. Подумайте про свою безпеку вже зараз!
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *