Замкові ювеліри, або погляд практика на питання монтажу

ЛоксМайстер® – мережа магазинів з монтажем, що діє на українському ринку більше восьми років. Окрім широкого вибору різноманітної продукції безпеки від лідируючих світових брендів, у ЛоксМайстер® також пропонують професійний монтаж продукції. Про останню установку продукції безпеки у постійного клієнта мережі ЛоксМайстер® – в магазині Adidas і  важливості професійної установки продукції безпеки уцілому розповів майстер з монтажу Донецького магазину ЛоксМайстер® Павло Лабінцев: «У мережу магазинів Adidas ми встановлюємо продукцію безпеки не вперше. У цього клієнта дуже високі вимоги як за швидкістю, так і за якістю. Не так давно до відкриття магазину в Донецьку я встановив у них у  приміщенні дерев’яні двері, замок MUL-T-LOCK (мультилок) і доводчик RYOBI (ріобі). Роботу було необхідно якісно виконати у досить короткий термін. І цього разу, і в попередні, замовник залишився задоволений.
 
Моя найголовніша порада громадянам: не намагайтеся самостійно зробити те, що повинні робити професіонали. Самостійно здійснити монтаж продукції безпеки практично неможливо: навіть якщо людина технічно грамотна, він не має повного уявлення про технічну документацію, модельний ряді продукції, і як наслідок, не знає, що краще всього зробити в тому чи іншому випадку. Установку треба робити і швидко, і якісно. Також звернувшись до майстра, завжди є можливість подивитися на існуючу проблему і професійно її усунути».
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® працює тільки з високопрофесійними майстрами з установки. Ми незмінно орієнтуємося на потреби громадян і знаємо: забезпечити безпеку об’єкта можна тільки за допомогою застосування комплексу надійної продукції від провідних виробників і її якісного монтажу.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *