Замок ABLOY® 2014: фінська якість – в кожні двері!

У мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® завжди дбають про зручність запропонованої продукції.
Добре відомий високоякісний замок для міжкімнатних дверей та туалетних кімнат ABLOY® 2014(аблой) до нещодавно був представлений тільки з квадратом під сантехнічну кнопку WC=5мм. Це дещо обмежувало його застосування, оскільки встановити його можна було лише з фурнітурою ABLOY(аблой). Проте у асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® представлено не менш якісну фурнітуру від інших світових виробників, наприклад, ROSTEX® (ростекс), MUL-T-LOCK® (мультилок).

Саме тому ми пропонуємо замок ABLOY® 2014(аблой) з квадратом під сантехнічну кнопку WC=6мм, що сумісний з фурнітурою фінського та DIN стандартів інших виробників.

Замикається ABLOY® 2014(аблой) стандартним ключем або поворотною сантехнічною кнопкою. Додаткової зручності та універсальності цьому замку надає реверсивна заскочка. Можливі варіанти обробки його торцевої планки: оцинкована сталь або порошкова фарба під латунь.

Застосовується ABLOY® 2014 скрізь: і у приватній оселі, і у корпоративних об’єктах. Цими замками обладнано ряд бізнес-центрів, супермаркетів, лікарень, вишів, державних установ та інших об’єктів у різних країнах світу. Суттєвою перевагою замків для міжкімнатних дверей ABLOY® є безвідмовна робота на об’єктах з великим потоком людей.

Тож якщо бажаєте, аби не тільки зовні, але і у середині приміщення вас ніхто не турбував, приходьте у найближчий ЛоксМайстер® за замком ABLOY® 2014(аблой)!

ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ABLOY® 2014:
– Замок для внутрішніх дверей та туалетних кімнат
– Замикання – стандартним ключем або поворотною сантехнічною кнопкою
– Реверсивна заскочка
– Квадрат під сантехнічну кнопку WC=5мм або WC=6мм (вказати
при замовленні)
– Фурнітура:
o тільки ручка
o ручка + щиток під ключ
o ручка + поворотна сантехнічна кнопка
– Застосовується з фурнітурою фінського та DIN стандартів
– Обробка торцевої планки: оцинкована сталь, порошкова фарба
під латунь
– В комплекті: 1 ключ
– Додаткові аксесуари:
o зворотна планка (вказати при замовленні):
0045 (для прямих дверей)
0068 (для дверей з фальцем)
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *