Журналіст телеканалу «Інтер» Ян Іванишин: «ABLOY (аблой) – «технологічно-дизайнерськи-естетичний», як у кіно»

Експерти мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер часто беруть участь у телепрограмах всеукраїнських та регіональних каналів. Нещодавно співробітники столичного магазину долучились до створення сюжету для телеканалу «Інтер». І один з перших, хто дослухався до порад локсмайстрів, став автор сюжету Ян Іванишин. Переконавшись у ефективності якісної продукції безпеки, він встановив комплексне рішення в себе вдома.
«Справа в тому, що експерт з аварійного відмикання замків, якого ми запросили для участі у зйомках, показав, як швидко можна зламати або відімкнути звичайну серцевину замка. Це в нього займало лічені хвилини. Після експерименту він вже не для камери показав, якою мала б бути гарна серцевина. Це був ABLOY (аблой). І за словами експерта, відімкнути її дуже складно, практично неможливо. Аварійник зазначив, що серцевина має бути саме такою. Але зауважив, що і фурнітура повинна бути міцною. – Розповів Ян Іванишин про власні дослідження якості замкових виробів. – І, оскільки в сюжеті ми експериментували, для себе я зрозумів, що в кожному експерименті є лише доля експерименту. Бо вже давно замислювався, що потрібно і самому щось робити з власними дверима, але, як завжди, відкладав це на завтра, післязавтра… Аварійник порадив мені негайно встановити додатковий сувальдний замок і якомога швидше замінити основний. Бо він не витримував жодної критики. Самі вхідні двері міняти було не потрібно – вони досить добротні по-радянськи – хороша листова сталь, хороші швелери. Але замок китайський в гіршому розумінні цього слова. Я почав з сувальдного. Взяв до рук болгарку, дриль в перший же день зрозумів, що зробив помилку. Треба було одразу запросити спеціаліста, бо сам я витратив на встановлення два вихідних та три вечори після роботи».
 
За кілька днів прийшла черга і основного замка. Ситуація була майже критичною: циліндр – дешевий китайський, фурнітура хиталась. Вже навчений попереднім встановленням, журналіст запросив спеціаліста ЛоксМайстер, який зробив виміри і допоміг обрати комплекс: замок SANTOS (сантос), накладку ROSTEX (ростекс) і циліндр.
«Фурнітуру і замок я обрав не найдорожчі, але серцевину замовив таку, яку рекомендував аварійник. До того ж у ABLOY (аблой) мені сподобався механізм у розрізі, який коли крутяться диски, нагадує якійсь маленький сейф. Такий «технологічно-дизайнерськи-естетичний», як у кіно. Мені підібрали ABLOY PROTECT (аблой протек) – це хоча і дорого, але надійно. Замок SANTOS (сантос) майстер встановив за дві години. Приємно – похвалив те, як я встановив сувальдний замок. Я скромно промовчав, скільки це в мене відняло часу. І зрозумів, що самостійно, без досвіду ставити замок з личинкою за 1200 гривень ризиковано. А згодом перейматися, чи правильно її поставив чи ні. Зараз планую встановити другі двері з замком MUL-T-LOCK (мультилок)».
Часто трапляється, що клієнти, захистивши власну оселю належним чином, починають помічати недоліки і прорахунки у друзів, сусідів, рідних. Так само і наш герой – зробив висновок про прорахунки у сусідів: «Пройшли з майстром-аварійником по під’їзду – і там виявилося лише декілька дверей, які не можна відімкнути за кілька хвилин. Справді, 1200 гривень за личинку – це досить дорого. Але якщо співставити вартість, речей, які можуть винести, то розумієш, це просто додаткова вартість до тих цінних речей, які ти маєш, вже не кажучи про безпеку рідних».
 
Добре, аби це вчасно розуміли якомога більше громадян…
 
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *