Знімальна команда «1+1» завітала до магазину «ЛоксМайстер на Подолі»

Проблема безпеки рухомого та нерухомого майна зараз турбує кожного. Сьогодні ми спробуємо відповісти на питання про те, як надійно захистити своє майно за допомогою сейфа. Який сейф обрати для квартири чи офісу? Куди звернутись за порадою?
 
Відповіді на ці питання шукала й знімальна команда «Сніданок з 1+1». І вони знали, до кого звернутись! Звичайно, до професіоналів галузі безпечного замикання – співробітників мережі магазинів «ЛоксМайстер», які є членами Української Локсмайстер Федерації (УЛФ).
 
 
Наші фахівці з магазину «ЛоксМайстер на Подолі» радо зустріли знімальну команду каналу «1+1» та допомогли знайти відповіді на усі питання, які стосуються захисту майна та безпечного замикання. Менеджер магазину та спеціаліст з питання сейфів – В’ячеслав Тарадай, порадив споживачам довірити своє майно сейфам серії GRIFFON (Гріфон) KN’L1Knockey G3 з унікальним електромеханічним замком KNOCK N’LOCK™ (Кнок Лок) BD825 G3 ізраїльського виробництва, що у комплекті з блоком керування CU813n та ключем-брелоком PK173 G3, надають власнику ультимативний захист.
 
 
У чому ж основна перевага сейфів з інноваційною технологією KNOCK N’LOCK™? Відчинення сейфа відбувається завдяки бездротовій передачі кодованого сигналу з ключа-брелока. Таким чином, код доступу передається за допомогою акустичних сигналів (ударів). Пристрій замикання має прихований монтаж, який забезпечує відсутність будь-яких зовнішніх ознак та наскрізних отворів на сейфі, що повністю унеможливлює маніпулювання зловмисників із замком сейфа.
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *