Зима вже скоро! Час перевірити дотягувач дверей!

Дотягувач на дверях громадських об’єктів – річ дійсно потрібна. Адже він не лише автоматично закриває двері, а й ефективно зберігає мікроклімат у приміщенні, не впускаючи холодне повітря в будівлю зимою, а гаряче – влітку.

Ось і черговий наш клієнт – представник одного з ресторанів м. Києва, звернувся в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 по допомогу. Старий дотягувач, встановлений на дверях закладу, з часом почав втрачати свою ефективність, отже, виникла нагальна потреба у його заміні та встановленні сучасного якісного та стильного пристрою.

Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» після консультацій та безпосереднього ознайомлення з проблемою запропонували ефектне та ефективне рішення – новий дотягувач RYOBI накладного типу серії D-1200 (Японія), який відрізняється сучасним дизайном та новітніми технологіями.

Дотягувач RYOBI D-1200 застосовується для дверей з вагою до 80 кг і шириною полотна до 1100 мм. та має наступні переваги:
– працює в широкому діапазоні температур – від -20C° до +45C°;
– має 2 швидкості регулювання;
– має спеціальний отвір для клапанів з відтиском, що запобігають втраті масла при неправильному регулюванні дотягувача;
– широкий вибір кольорової гами корпусу;
– яскравий та функціональний дизайн (всі елементи кріплення дотягувача приховані під кришкою).

Після узгодження з клієнтом монтаж дотягувала фахівці магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» здійснили практично відразу, отже наш клієнт лишився повністю задоволений не лише якістю та вишуканим стилем придбаної продукції, а і оперативністю обслуговування та увагою до деталей.

За потреби фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 завжди готові надати не лише усі необхідні консультації для правильного вибору продукції безпеки, а й забезпечити повний спектр супутніх послуг: ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо, що забезпечить бездоганну роботу обладнання на довгі роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *