SiteHeart

Ключі та Сервіс

Магазини мережі ЛоксМайстер® перейняли найкращі традиції європейських Локсмайстер-центрів. Основна ідея полягає в тому, що клієнт, який співпрацює з Локмайстер-центром може не просто придбати продукцію безпеки: замки, двері, сейфи, автономні системи контролю доступу, а й отримати повний спектр додаткового сервісу.
 
Ключі та Сервіс
 

В сервісних центрах нашої мережі виготовлення дублікатів ключів здійснюється майстрами високо рівня на якісному обладнанні із використанням оригінальних заготовок для ключів та заготовок виробництва провідних світових фірм. Вам запропонують виготовити не тільки дублікати механічних ключів, а й зробити копію електронних ключів для домофонів (Touch memory), безконтактних карток доступу, а також виготовити автомобільні ключі з транспондером (мікрочіпом).
 
 
«Один для всіх» або «Один ключ» («Key Alike») – максимально спрощений метод організації майстер системи. Існує тільки один універсальний ключ від усіх циліндрів, зав'язаних в системі. Такий метод дуже добре підійде для приватних котеджів, приватних будинків. Майстер ключ, який знаходиться у господаря будинку, дозволяє відчиняти всі двері та вхідні, міжкімнатні, ворота та двері гаража поштову скриньку і двері кабінету. Всі замки (циліндри) з однаковою секретністю, індивідуально, кожен замок (циліндр) без індивідуальних ключів, всі приміщення будуть відкриватися одним "майстер-ключем". Кількість замків (циліндрів) в такій системі необмежено.
 
Ключі та Сервіс
 

На базі продукції MUL-T-LOCK® та ABLOY® можливе виготовлення систем розмежування доступу «Майстер-ключ» та «Один ключ». За допомогою технічного рішення систем «Майстер-ключ» та «Один ключ» кожен користувач відмикає тільки ті двері, які йому дозволено відмикати, при цьому має лише один ключ, а не цілу зв’язку.
Ключі та Сервіс
 

Згідно до вимог безпеки рекомендується заміна коду замкової продукції кожні 3 роки. Сервісні центри ЛоксМайстер® пропонують перекодування циліндрів MUL-T-LOCK® із заміною на новий комплект ключів з карткою. Крім того можливе замовлення циліндрів MUL-T-LOCK® у системах «Світлофор» та «VIP», які дають можливість у разі необхідності самостійно їх перекодовувати.
 
Ключі та Сервіс
 
При кожному магазині мережі Локсмайстер існує спеціальний сервісний центр. Цей центр надає повний спектр послуг: виготовлення додаткових ключів, встановлення нових замків, їх ремонт та сервісне обслуговування, перекодування замків та циліндрів для них, перекодування декількох циліндрів і замків під «Один ключ» та виготовлення систем «Майстер-ключ».

Наріжними принципами роботи з клієнтами є принцип конфіденційності та дотримання міжнародних угод та правил нарізання ключів. Це означає, що копіювання ключів, заготовки яких захищено міжнародними патентами провадиться тільки за наявності спеціальної пластикової картки, що дає права авторизації і з використанням суто оригінальних заготовок ключів. Це служить запорукою подальшої безвідмовної роботи самого замка і Вашої приватної або корпоративної безпеки!

 

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика