Встановлення дверних замків

   Більшість людей не замислюється над тим, який за надійністю замок оберігає сімейний спокій та затишок, поки не зіткнеться з проблемою зламаного замка після спроби злочинного проникнення або через низьку якість виробу.
Одна з найбільш затребуваних послуг у ЛОКСМАЙСТЕР-ЦЕНТРІ – це заміна замків у вхідних дверях.
   Не треба думати, що всі замки однакові. Механізми, які ми використовуємо в повсякденному житті, виробляються в різних країнах. Виробники замкової продукції пропонують свій модельний ряд, який відрізняється габаритами, технічними параметрами і якістю. Так само відіграє роль товщина самих дверей, внутрішня конструкція, куди ставиться замок. Усе це слід ураховувати при підборі оптимальних варіантів.
   Простіше всього встановити механізм точно такої ж моделі й марки, але кращим рішенням буде заміна на якіснішу й досконалішу модель. Необхідно задуматися про посилення захисту і підняти рівень до «хай секюріті», щоб більше не повертатися до питання безпеки свого житла.

   Ми пропонуємо дверні замки різних типів запирання від найкращих світових виробників. В асортименті присутні замки MUL-T-LOCK (Ізраїль), ABLOY (Фінляндія), NEMEF (Нідерланди), SANTOS (Португалія), VIRO (Італія) тощо. Всі представлені у нас замки відповідають сучасним стандартам безпеки .
   То як же все ж таки поміняти дверний замок?  С першого погляду все досить не так вже і складно, але є певні труднощі.
   По перше – новий замок має бути зі схожими посадочними місцями , щоб уникнути глобальних доробок при встановленні.
   По друге – одною викруткою не обійтися, потрібен буде спеціальний інструмент та кріплення.
   По третє - неправильно встановлений корпус замка або ж фурнітура , призводить до некоректної роботи і згодом зіпсується.
   Тому наша рекомендація – скористайтеся послугами наших майстрів. Великий досвід встановлення  замків; знання модельного ряду замків, їх деякі особливості; наявність усього необхідного інструменту для роботи – все це сприяє швидко і якісно виконати ваше замовлення.
   І головне – майстри мережі Локсмайстер на місці зможуть точно оцінити ситуацію й запропонувати найкраще для вас рішення.