Встановлення дверних замків

встановлення замків
 
Одна з найбільш затребуваних послуг у ЛОКСМАЙСТЕР-ЦЕНТРІ – це заміна замків у вхідних дверях.
 
Майстри магазинів з монтажем "ЛоксМайстер" нададуть вам професійну допомогу і консультацію, швидко та якісно встановлять замки на ваші двері . Телефонуйте, або тисніть на кнопку!

Прайс-лист на встановлення дверних замків


В мережі магазинів з монтажем Локсмайстер можна придбати дверні замки наступних брендів: MUL-T-LOCK, ABLOY, NEMEF, SANTOS.
 
Більшість людей не замислюється над тим, який за надійністю замок оберігає сімейний спокій та затишок, поки не зіткнеться з проблемою зламаного замка після спроби злочинного проникнення або через низьку якість виробу.
 
Що потрібно знати для того, щоб замінити на вхідних дверях замок, який вийшов з ладу?
Слід правильно підібрати новий замок. Простіше встановити механізм точно такої ж моделі й марки, але кращим рішенням буде заміна на якіснішу й досконалішу модель. Необхідно задуматися про посилення захисту і підняти рівень до «хай секюріті», щоб більше не повертатися до питання безпеки свого житла.
 
Не треба думати, що всі замки однакові. Механізми, які ми використовуємо в повсякденному житті, виробляються в різних країнах. Виробники замкової продукції пропонують свій модельний ряд, який відрізняється габаритами, технічними параметрами і якістю. Так само відіграє роль товщина самих дверей, внутрішня конструкція, куди ставиться замок. Усе це слід ураховувати при доборі оптимальних варіантів.

Заміна замка складається з кількох етапів:

1. Виміряємо параметри старого замка, щоб можна було підібрати новий механізм з ідентичними посадочними місцями і, відповідно, з меншими доробками при встановленні.
2. Визначивши точну товщину дверей і при цьому врахувавши місце розташування замка, правильно підбираємо довжину циліндра й оптимальну комплектацію захисної фурнітури.
3. Враховуючи попередні заміри й параметри, купуємо необхідну продукцію в професійному місці продажу – ЛОКСМАЙСТЕР-ЦЕНТРІ.
4. Демонтуємо старий замок.
5. Встановлюємо новий (в разі потреби – з доробкою посадочного місця).
6. Перевіряємо роботу замка, вставивши циліндровий механізм, при сувальдному варіанті - ключ (обов'язково при відчинених дверях).
7. Встановлюємо захисну фурнітуру.

При заміні замків у металевих дверях існують тонкощі, про які важливо знати. Трапляються іноді нерозбірні двері, що ускладнює процес заміни замка. Наш майстер на місці зможе точно оцінити ситуацію й запропонує найкраще для вас рішення.

Гарантія на придбану в ЛОКСМАЙСТЕР-ЦЕНТРІ продукцію дається на 1 рік.

Якщо цю продукцію встановить фахівець ЛОКСМАЙСТЕР-ЦЕНТУ, клієнт отримує додатковий рік гарантії.