Чим змастити замок вхідних дверей-поради локсмайстрів

Для продовження терміну служби вхідних дверей важливо стежити за станом фурнітури і, в першу чергу, це стосується запірного механізму, для забезпечення його безперебійної роботи необхідно регулярно змащувати замок. На перший погляд це проста процедура, але вона має цілий ряд важливих нюансів,не дотримуючись яких,можливо,з часом вам доведеться повністю поміняти замок внаслідок його поломки.
Змазування дверної фурнітури – це обов’язок кожного господаря, проводити таку роботу потрібно регулярно, щоб уникнути проблем і поломок різного плану. Особливо це стосується замка, так як саме ця деталь відіграє величезну роль у забезпеченні безпеки житла. Розглянемо докладніше, з якою метою необхідно проводити змазування дверних замків:
• Для ковзання. Мастило покращує прокручування механізму і полегшує його використання.
• Затирання і знос. При нестачі мастильної рідини може погіршитись робота системи, деталі притираються один до одного, знімають стружку з металу,   частинки пилу що потрапляють всередину ще більше погіршують ситуацію, діючи, як абразиви.
• Пил. При нестачі мастила пил збивається в щільні грудки і блокує рух пішів чи дисків в личинці.
• Іржа. Це найнебезпечніший ворог будь-якого металевого механізму, вона призводить до того, що найбільш важливі елементи поступово руйнуються, починають заїдати і зовсім блокуються без будь-якої можливості усунення з позиції.

Для того щоб дверні замки справно функціонували важливо підібрати правильний засіб для їх обробки. Для цього можна придбати спеціальні засоби або використовувати деякі підручні ,але такий підхід є вкрай небажаним.Найкращий засіб-аерозольний спрей від Mul t Lock,котрий очистить та захистить механізм від накопичення бруду.
      

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *