Встановлення пристроїв евакуаційних та запасних виходів. Антипаніка.

Вразі виникнення пожежі, або інших надзвичайних ситуацій (НС) техногенного характеру, особлива увага приділяється збереженню життя і здоров’я людей. При евакуації з громадських будівель, офісних та торгівельних центрів і житлових будинків, найнебезпечнішим є ситуація, коли виникає паніка. Адже, статистика свідчить, що при настанні НС, велика частина людей гине в тисняві, намагаючись пробитись до еваковиходів.
Аби запобігти цьому, на дверях евакуаційних і запасних виходів застосовуються, так звані, пристрої Антипаніка.
Це спеціальні пристрої легкого та зручного відчинення дверей зсередини приміщення, які, в той же час, виключають можливість проникнення до об’єкту ззовні. Важливо, що у випадку надзвичайної ситуації (паніки) двері евакуаційного виходу не повинні створювати будь-яких перешкод, навіть якщо людина не знайома із самим механізмом замикання. Відповідно до нормативів, двері повинні відкриватися одним натисканням, максимум за одну секунду та без використання ключа. Відкривання повинно здійснюватися шляхом натискання на спеціальний важіль рукою або тілом людини.

Саме таким вимогам відповідають системи Антипаніка від відомого виробника TESA (Talleres de Escoriaza S.A.U. , Іспанія). Цей виробник має великий і давній досвід виробництва таких пристроїв, адже перший пристрій Антипаніка накладного монтажу був створений фірмою TESA ще в далекому 1910 році.
Сьогодні їх застосування на шляхах евакуації обумовлено Державними стандартами ДСТУ EN 1125:2014 та ДСТУ EN179:2014, що набрали чинності в Україні з 01.01.2016 р., відповідно до Наказу Міністерства економічного розвитку України № 1494.
Ці системи встановлюються на дверях пожежних виходів громадських будівель і незадимлюваних переходів у висотних житлових будинках. Вони покликані забезпечити вільний вихід персоналу, відвідувачів або пожильців будинків в безпечні місця: вулицю, або на сходи пожежних виходів.
Мережа наших магазинів з монтажем ЛоксМайстер пропонує для вашої безпеки рішення по системам антипаніки від відомого європейського виробника TESA,  які можуть бути застосовані як на одностулкових дверях, так і двостулкових. Можуть бути як врізного так і накладного типу. А фурнітура має декілька кольорових обробок.

Звичайно, що функціонування таких систем має бути бездоганним. З одного боку вони повинні забезпечувати вільний вихід, а з іншого забезпечувати надійне замикання дверей приміщення з зовні, уберігаючи майно від можливих сторонніх посягань.
Саме тому особливу увагу приділяють монтажу систем Антипаніка. Адже, від їх правильного функціонування залежить, в першу чергу, життя людей, а також можливість евакуації цінного майна, в разі виникнення НС!

Команда спеціалістів мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер не тільки надасть послуги по обстеженню об’єкта, його специфікації і видачі найефективніших рішень з встановлення систем Антипаніка. Наші фахівці-інсталятори, мобільні локсмайстри забезпечать кваліфікований і якісний монтаж даних систем та їх подальше сервісне обслуговування.
Наш персонал має великий досвід не тільки в продажу пристроїв Антипаніка. Ми також маємо багатий досвід співпраці як з із замовниками співтовариств багатоквартирних будинків, так і з великими об’єктами, такими, як: ТРЦ «Проспект» (м. Київ), завод Дніпросталь корпорації Інтерпайп (м. Дніпро), олійно-екстрактний завод ПРАТ «АДМ Іллічівськ» (м. Іллічівськ), Львівська пивоварня (м. Львів) та інші.
Звертайтесь до нас і наш кваліфікований персонал забезпечить вам комплексну безпеку!

ГАЛЕРЕЯ ВИКОНАНИХ НАМИ РОБІТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *