Встановлення спецзамків.

Замок, в першу чергу, асоціюється з дверима, в які його встановлюють. Проте, існує низка спеціальних замків, які встановлюються не тільки в двері приміщень. Це, наприклад, замки для шаф, вітрин, депозитних скриньок, торгівельного та банківського обладнання, замки для комерційних автомобілів, контейнерів, фургонів тощо.

Категорії замків


Замки для обладнання та меблів.

В сьогоднішньому світі замки знайшли більш широке застосування, ніж замикання вхідних дверей.
Існують спеціальні типи замків, які використовуються для закривання обладнання, доступ до якого має бути обмежений і контрольований. Це, наприклад: електричні шафи, ігрові та торгові автомати, платіжні термінали,тощо.

Для таких цілей застосовуються наступні типи замків: так звані замки CAM LOCK, а також замки типу VENDING та типу T-HANDLE.
   

В деяких випадках, коли це обумовлено конструктивними особливостями,  на платіжних терміналах встановлюють замки MUL-T-LOCK HOCKEY PUCK. Цей замок, в купі із навісом MUL-T-LOCK до замка HOCKEY PUCK/ROUND, створюють єдине ціле, повністю закриваючи доступ до фіксуючого штиря.

Існують також замки, які можуть керувати електричними системами. Це, так звані замки типу SWITCH LOCK. Вони здатні, за допомогою ключа замикати, або розмикати електричний ланцюг. Тим самим подаючи, або припиняючи подачу електричного струму на певне обладнання. Таким чином вони надають можливість авторизованого керування визначеними механізмами з електричним приводом.
Прикладом застосування можуть служити: увімкнення вантажних ліфтів, відкриття воріт, підняття ролет, та ін.

Окремим сегментом варто виділити групу замків під назвою CABINET LOCK.
Вони застосовуються для замикання дверцят тумбочок, дверей меблевих шаф, висувних шухляд тумбочок та столів, дверей розсувних шаф.

Такі замки також з успіхом використовують для замикання скляних дверцят торгівельних вітрин.

Відомо, що для зберігання паперів та документації використовують металеві шафи. Для замикання таких металевих шаф застосовують замки типу CAM LOCK.

 

Взагалі, якщо говорити про замки CAM LOCK, то їх можна назвати найбільш універсальними. Вони, окрім зазначених вище варіантів, також можуть бути застосовані для замикання шафок, скриньок та багажних відділень, розташованих в автомобілях, яхтах, літаках, тощо.

Серед замків для обладнання окремо можна виділити замки для депозитних стільничок – SAFE DEPOSIT LOCK, які застосовуються в банківській сфері і використовуються для збереження цінностей в спеціальних банківських чарунках. Їх конструктивною особливістю є те, що вони відкриваються тільки двома ключами. При цьому один ключ знаходиться у банківського працівника, а інший у клієнта. Це убезпечує від несанкціонованого відмикання банківської чарунки одним з власників ключа.

На сьогоднішній день в магазина мережі з монтажем «Локсмайстер» представлені замки для обладнання і меблів від відомих світових виробників:

  • MUL-T-LOCK – платформи INTERACNIVE+ та CLASSIC PRO.
  • ABLOY – платформи SENTRY та PROTEC2.

Всі замки для обладнання та меблів від виробників Mul-T-Lock та ABLOY можуть бути об’єднані в систему Майстер-Ключ та Один Ключ. Це дає переваги і зручність, коли необхідно обслуговувати багато торгівельних автоматів або платіжних терміналів.

Основні моделі замків для обладнання та меблів також існують з функцією CLIQ, яка надає не тільки найвищий рівень безпеки, а можливості контролювати доступ персоналу до певних автоматів, терміналів, шаф, вітри і шухляд а також обмежувати доступ до них певними днями тижня і проміжками часу. Плюс, ця система є гнучкою і програмованою, тобто власник автоматів чи терміналів може оперативно змінювати права доступу і часові проміжки для доступу.
Особливо функція CLIQ може бути корисною для застосування в замках SAFE DEPOSIT LOCKS для депозитних стільничок. Адже, в багатьох випадках персонал банку для відкриття стільничок використовує один й той самий ключ. При цьому, всі циліндри для відкриття, так званим «банківським» ключем, зібрані під одну комбінацію, в межах одного банку. Саме тому, останнім часом, лунають закиди до співробітників банків, в разі пограбування депозитної чарунки.
При використанні циліндрів з функцією CLIQ, завжди буде відомо: хто з персоналу і коли відмикав, або робив спробу відімкнути ту, чи іншу чарунку. Плюс «банківський» ключ може бути запрограмований для відкриття тієї, чи іншої чарунки на певний час, або на період присутності певного клієнта. Це допоможе убезпечити банки в разі судових позовів, в разі виникнення спірних ситуацій.

Правильно підібрати такі замки допоможе кваліфікований спеціаліст – менеджер магазину з монтажем «ЛоксМайстер». А здійснити їх правильну інсталяцію досвідчений майстер, рекомендований нашими магазинами.
За необхідності, такий спеціаліст зможе і перекодувати замки, зібрати їх в систему «Один Ключ», або «Майстер-Ключ» та виготовити необхідну кількість додаткових ключів.

 

Замки для фургонів (VAN)

Окремим сегментом є замки для додаткового замикання фургонів автомобілів, де перевозяться вантажі. Адже водієві час від часу доводиться залишати ці машини просто на вулиці, коли необхідно владнати формальності з оформлення документів, пошуку людей, відповідальних за прийом товару та інше. І весь цей час вантаж знаходиться всередині автофургона, який стоїть просто на вулиці. А вартість самого вантажу, часом, в кілька разів може перевищувати вартість самого автомобіля.

Саме з метою уникнути такого фіналу і рекомендується обладнати двері вантажних відсіків комерційних авто додатковими замками для замикання розпашних задніх дверей і розсувних бокових дверей вантажних відсіків комерційних автомобілів.
Такі замки представлені торгівельними марками MUL-T-LOCK (Ізраїль), VIRO (Італія). Це замки  панцерного типу. Вони мають міцний корпус з нержавіючої сталі або спеціального міцного алюмінієвого сплаву, який використовується в авіакосмічній галузі. Корпуси таких замків мають заокруглену форму запатентованої округлої форми, яка запобігає його захвату з метою відламування. Ці замки приводяться в дію за допомогою циліндрових механізмів.

 

Дещо інший тип замків представляє італійська компанія DISEC, яка відома своїми розробками в частині магнітних ключів. Дані замки відрізняються тим, що в них застосовується магнітний (механічний) спосіб замикання. Він оснований на роботі восьми неодимових магнітів з різними полюсами, що виключає можливість підбору і несанкціонованого відмикання замка, а також надає стійкості до несприятливих погодних умов і корозії.


Встановлення таких замків потребує не тільки певних навичок, а й інструмента. Встановити його вам допоможуть фахівці мережі магазинів ЛоксМайстер, які в подальшому зможуть надавати послуги з сервісного обслуговування.

Замки для воріт, хвірток та ролет.

До спеціальних замків також відносяться замки, які служать для замиканння відкидних та підйомно-відкидних воріт гаражів, захисних ролет вітрин, або ролет для захисту вхідних проємів. Також існують замки, які можуть бути використані для додаткового замикання металопластикових, профільних вікон та дверей. Ці замки представлені виробником компанії VIRO (Італія).

 


Такі замки встановлюються на внутрішні поверхні воріт або ролет. Встановлення їх повинен проводити кваліфікований локсмайстер, тому що їх встановлення передбачає використання низки додаткових аксесуарів, а також броненакладок для захисту циліндрів. Звичайно, що майстер також допоможе підібрати і правильну довжину циліндра.

 

Навісні замки. Навіси.

Говорячи про спеціальні замки, не варто забувати  про висячі замки, які широко застосовуються, як господарстві, так і для закривання різного типу приміщень. Наприклад, складів, комор, тощо.
Мережа магазинів ЛоксМайстер представляє широкий спектр висячих замків, як на базі дискових систем ABLOY (Фінляндія), TOKOZ (Чехія), так і на базі пінових систем від відомих виробників MUL-T-LOCK (Ізраїль)

VIRO (Італія), а також замки з механічними кодовими механізмами від фірми TOKOZ. Просте встановлення, тобто навішування, цих замків не викликає труднощів. Проте, для забезпечення належного рівня безпеки, висячі замки слід використовувати зі спеціальною захисною фурнітурою (петлі, завіси, клямки). Тут не обійтись без досвідченого спеціаліста-локсмайстра, який правильно встановить захисну фурнітуру і зробить роботу замка більш ефективною з точки зору захисту майна.

 

Вело/мото замки.

На базі висячих замків в мережі наших магазинів представлений широкий спектр замків таких виробників TOKOZ (Чехія) та VIRO (Італія), які використовуються для захисту від угону автотранспортних засобів: мотоциклів, мопедів, скутерів. Такі замки обладнуються ланцюгами або тросами високого ступеню супротиву вандальним атакам. Їх встановлення, зазвичай, не викликає проблем.

Підібрати підходящі замки для вашого обладнання, ви зможете звернувшись до найближчого до вас магазину мережі ЛоксМайстер. Наші спеціалісти з радістю допоможуть вам, а наші кваліфіковані майстри здійснять необхідний монтаж.
Звертайтесь, і ми допоможемо вам!