Встановлення розробка систем контролю доступу

В мережі ЛоксМайстер представлені елементи СКД від провідних світових виробників, таких як:

 

Встановлення СКД Локсмайстер

Системи Контролю Доступу (СКД) є сучасними та зручними в користуванні елементами, які надають можливість легкого санкціонованого доступу в приміщення: офісу, або приватного буднику (квартири). Їх основними складовими є: контролери (часто поєднані зі зчитувачами карток, цифрового коду, біометричних даних, або сигналу, що надсилається брелоком,  смартфоном за допомогою з’єднань GPRS, WI-FI, NFC, тощо) і виконавчі елементи, якими є різні електричні/електромеханічні пристрої замикання: замки, защіпки, магніти, електроригелі. Виконавчі елементи спрацьовують після подання на них команди від контролера, в разі ідентифікації візитера, або не спрацьовують, в разі відсутності ідентифікації.

Готельний комплекс "Таврія"

Готель "Radisson Blu Hotel"

Готель-Апартаменти "Корона"

  Сьогодні використання таких систем не обмежується лише офісними приміщеннями. Останнім часом такі системи часто використовуються і в приватному секторі. Це можуть бути як приватні будинки, так і квартири.
Якщо розглядати приватний будинок, то тут СКД виконують функцію ідентифікації візитерів і надають можливість власнику надавати доступ до помешкання не виходячи з будинку, що, безумовно, надає зручності в користуванні. Для цього використовуються, знову ж таки, зчитувачі/контролери та виконавчі елементи (замикаючі пристрої). Окрім того, в даному випадку, роль СКД може виконувати домофон з панеллю виклику. Наразі, вони існують бездротові, або з виводом зображення на смартфон, що робить такі системи не тільки зручними, а й гнучкими. За допомогою інтернет ви зможете навіть поспілкуватись з вашим гостем через панель виклику, якщо ви відсутні вдома.
Якщо казати про зчитувачі, то вони можуть бути прихованого монтажу. Це реалізується для того, щоби ніхто сторонній не міг побачити зчитувач картки. До прихованих можна також віднести і зчитувачі сигналу брелока або смартфона.
Якщо ж говорити про цифрові кодові панелі, то вони теж можуть бути різних типів: як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання, також вандалостійкі. Деякі з них оснащенні функцію вводу тривожного коду. Мається на увазі, що коли ви вводите код доступу під примусом, то до коду доступу ви зможете додати ще пару цифр і тоді сигнал тривоги отримає служба безпеки.

Так реалізуються рішення СКД в невеликих офісних та приватних приміщеннях. Що стосується крупних об’єктів, то встановленню елементів СКД передують роботи по проектуванню систем контрою доступу. В цьому випадку, За кожним об'єктом замовника закріплюється інженер який відповідає за монтаж Систем Контролю Доступу, за побудову системи та її здачу замовнику. У його обов'язки входить навчання фахівців замовника основних налаштувань програмного забезпечення СКД, а також усуненню нескладних, типових збоїв в ПО СКД. По закінченні монтажу Системи Контролю Доступу буде надана гарантія на всі роботи.
Звичайно ж, що Систему Контролю Доступу можуть бути поєднані з механічними системами розмежування доступу Майстер-Ключ. А, в разі використання безконтактних зчитувачів RFID карток, доцільним буде, для відмикання механічних циліндрів, використовувати ключі SYNERKEY, Які мають відділення для встановлення RF-міток за стандартами EM-Marine (125 кГц) або Mifare (13,56 МГц).
Якщо ж в системі Майстер-Ключ використовуються ще й циліндри CLIQ, то RF-мітку можна вставити в спеціальний відсік, який передбачений в голові ключа CLIQ.
Мережа наших магазинів з монтажем ЛоксМайстер пропонує елементи СКД від відомих виробників. Це такі бренди, як: ROSSLARE, SECUKEY, ABLOY, VIRO, CLIQ, ENTR.
При встановлені систем контролю доступу, окремо треба зупинитись на дверних дотягувачах. Тут варто зазначити тільки одне: без дверного дотягувача жодна Система Контролю Доступу НІЧОГО НЕ ВАРТА! Справа в тому, що СКД тільки тоді виконує покладені на неї завдання, коли двері, на яких вона встановлена завжди належним чином зачинені! Марно сподіватись на те, що той хто зайшов в приміщення, буде сумлінно зачиняти двері за собою. У тримання дверей в зачиненому стані, як раз, є функцією дверних дотягувачів. При цьому вони повинні не втрачати працездатності з плином часу і бути стійкими по змін факторів навколишнього середовища. Саме для таких цілей ми пропонуємо надійні дотягувачі відомих марок RYOBI (Японія) та ABLOY (Фінляндія).

Дізнатись більше про варіанти побудови СКД та обрати потрібне рішення, допоможуть ряд статтей нижче: -

 1. Системи розмежування доступу на базі механічних циліндрів (система ««Майстер-Ключ»» і «Один Ключ») та побудова СКД по ключу.
 2. Системи зберігання ключів.
 3. Системи Контролю Доступу. Вхід до приміщень за допомогою магнітного ключа, картки, коду, відбитку пальця, пульта, смартфону.
 4. СКД на базі електроригеля, електромагніта, електрозащіпки, контролера Mul-T-Lock ENTR
 5. СКД з моніторингом подій на велику кількість дверей.
 6. СКД у вуличних умовах на воротах та хвіртках.
 7. Встановлення контролю доступу за допомогою аудіо- та відеодомофонів.
 8. Інші можливості при побудові СКД. Аварійні виходи, світлові та звукові сповіщувачі.

Співпрацюючи з командою наших фахівців мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер, ви завжди можете розраховувати на:

 • індивідуальний підхід до кожного замовника, індивідуальний розгляд його проблем і специфікацію замовлення,
 • розробка не просто типового стандартного рішення для систем контролю, а саме того варіанту, який максимально підходить під запит,
 • інсталяцію та налаштування всього необхідного програмного забезпечення,
 • подальший супровід та обслуговування всього встановленого обладнання,
 • акуратність і оперативність наших фахівців.

Ми також пропонуємо вам послуги наших кваліфікованих майстрів-інсталяторів, які спроможні грамотно і в стислі терміни здійснити необхідні роботи по встановленню Систем Контролю Доступу, Систем Евакуаційних виходів і готельних систем. Всі роботи можуть бути виконані і за безготівковий розрахунок. Звертайтесь, ми завжди раді будемо допомогти у вирішенні ваших питань будь-якої складності!

Індивідуальний підхід до кожної поставленої задачі дозволяє нашим замовникам завжди отримувати високоякісні послуги та вичерпні консультації.