SECUKEY

Офіс або промисловий об’єкт – це не місце куди варто залишати відкритий доступ для всіх охочих. Особливо, якщо всередині є цінне устаткування. Тому використання Систем Контролю та Управління Доступом (СКУД) є цілком логічним. Особливо з використанням сучасних рішень, таких як контролери SECUKEY.

Secukey Technology Co., була створена в якості виробника контролю доступу в 2008 році в Китаї.

ЕЛЕКТРОННІ КОНТРОЛЕРИ

Електронний контролер SECUKEY SF1

Біометричний автономний контролер зі зчитувачем карток SF1 – це водонепроникний металевий корпус із авторизованим контролем доступу по відбиткам пальців і вбудованим пристроєм для зчитування карт. Зчитувач має два варіанти: карта пам’яті 125 КГц або картки HID та EM 125 КГц.
SF1 оснащується інфрачервоним пультом дистанційного керування та майстер-картками для зручності роботи та підтримує доступ до відбитків пальців, доступ до карт та доступ до декількох користувачів; з зовнішньою сигналізацією, дверним контактом, кнопкою виходу.
Основні характеристики:
–    Водонепроникний, відповідає IP66
–    Металевий корпус, антивандальний
–    Один програмуючий релейний вихід
–    1000 користувачів з відбитком пальців, 2000 користувачів картки.

Ціна: 3 112,80 грн. з ПДВ

Електронний контролер SECUKEY SF2

Біометричний автономний контролер з кодовою панеллю SF2 – це металевий корпус із авторизованим контролем доступу по відбиткам пальців і кодовою панеллю. Зчитувач має два варіанти: карта пам’яті 125 КГц або картки HID та EM 125 КГц.
SF2 оснащується інфрачервоним пультом дистанційного керування та мастер-картками для зручності роботи та підтримує доступ до відбитків пальців, з зовнішньою сигналізацією, дверним контактом, кнопкою виходу.
Основні характеристики:
–    Водонепроникний, відповідає IP66
–    Металевий корпус, антивандальний
–    Один програмуючий релейний вихід
–    1000 користувачів з відбитком пальців, 2000 користувачів за кодом.

Ціна: 2 394,00 грн. з ПДВ