Сервіс та перекодування замків, циліндрів

 
перекодування замків
 
Серед безлічі послуг, які надає мережа магазинів з монтажем "ЛоксМайстер"  особливо відокремлюється послуга ПЕРЕКОДУВАННЯ ЗАМКІВ.  Ми можемо перекодувати: циліндри, врізні замки, висячі замки, накладні замки, замки для спеціального обладнання  та навіть автомобільні замки-блокіратори. Телефонуйте, або тисніть на кнопку!

Прайс-лист на сервіс та перекодування замків, циліндрів


Перекодування або перепрограмування замку - операція по зміні коду замку (керуючого механізму), яка забезпечує скасування старого коду та встановлення нового. Змінюються елементи замку (циліндра) і старими ключами вже не можна відкрити ваш замок (циліндр). Елементами можуть бути як змінний секретний блок (нуклео), або кодовані частини циліндра. Це залежить від системи замку: сувальдна або циліндрична.
 
Перепрограмування замку - перехід на новий комплект ключів. Замок залишається колишнім, але з новими ключами. Це дозволить Вам заощадити свої власні кошти і час. Замки можна перекодувати необмежену кількість разів. Це дозволяє не змінювати дорогі та надійні замки (циліндри), зберігаючи при цьому необхідну конфіденційність і ступінь секретності.
 
Після перекодування старі ключі вже не підійдуть до вашого замку ( циліндру), що дозволить запобігти доступу в приміщення небажаним особам. Перекодування замку вимагає менше витрат, ніж повна заміна механізму і застосовується у разі крадіжки або втрати ключів.
 
Перегляньте також наші поради та приклади нашої роботи: