Послуга з перекодування циліндрів ABLOY® врятувала старі замки в магазині «КОСМО»

Нещодавно персонал нововідкритого магазину краси та здоров’я торгової мережі «КОСМО» по вулиці Городоцькій у м. Львові зміг оцінити переваги сервісного обслуговування замкової продукції ABLOY® (Аблой), який виконали фахівці магазину «Галицький ЛоксМайстер».
Замки ABLOY® (Аблой)
 
Проблема полягала у тому, що попередні орендарі приміщення по вул. Городоцькій, де усі вхідні двері були обладнані замками ABLOY®, залишили новим власникам лише один ключ, що значно обмежувало комфорт користування дверми. Адміністративний персонал магазину «КОСМО» вирішив змінити замкові циліндри на нові. З таким проханням вони й звернулись до фахівців магазину «Галицький ЛоксМайстер». Після ознайомлення з суттю питання та огляду замків на об’єкті, наші спеціалісти запропонували більш зручне та менш витратне рішення проблеми. Адже на вхідних дверях були скрізь встановлені замки всесвітньо відомого фінського виробника ABLOY® (Аблой) з циліндрами для профільних дверей, а усі магазини мережі «ЛоксМайстер» – це Авторизовані центри з сервісної та гарантійної підтримки продукції ABLOY® в Україні.
 
Таким чином, наші львівські фахівці запропонували комплексне рішення проблеми: провести сервісне обслуговування циліндрів ABLOY®, їх перекодування під нові ключі та об’єднання в систему Майстер-ключ, що дозволяє відчиняти кілька замків одним ключем. Замовникам ця пропозиція дуже сподобалась. Після виконання усіх робіт на об’єкті, персонал магазину «КОСМО» залишився задоволений результатом.
 
Замки ABLOY® (Аблой)
 
Придбавши замкову продукцію фінського бренду ABLOY® (Аблой), Ви завжди матимете змогу отримати якісну професійну технічну підтримку продукції та сервісне обслуговування. Звертайтесь до фахівців мережі «ЛоксМайстер», ми допоможемо вирішити будь-яке питання з організації безпечного замикання та контролю доступу на об’єкті.
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *