Захисні ґрати ShikMETAL – затишок та безпека для заміського будинку

Питання безпеки заміського будинку завжди дуже гострі. І нерідко власники приватних будинків шукають не лише високобезпечне рішення, але й таке, що буде задовольняти естетичні вимоги, пасуватиме дизайну інтер’єру та екстер’єру оселі. Саме тому фахівці мережі «ЛоксМайстер» пропонують для захисту вікон та дверей заміських будинків використовувати захисні розсувні ґрати ShikMETAL (Шикметал).Захисні розсувні грати (решітки) ShikMETAL для вікон та дверей
 
Нещодавно спеціалісти «ЛоксМайстер Дніпро» виконували цікаву установку розсувних ґрат на вікна та двері приватного заміському будинку під Дніпропетровськом. Наші фахівці встановили на об’єкті 7 блоків: 5 віконних та 2 дверних. Конструкція ґрат являє собою вертикально розташовані пари сталевих смуг (товщина 4 мм, ширина 25 мм), з відстанню між смугами близько 18 мм. Перетин пари сталевих смуг складає 200 мм². Відстань між вертикальними парами смуг не перевищує 130 мм. Фіксація ґрат у закритому положенні здійснюється в трьох точках. Таким чином, після виконання монтажу віконні та дверні пройми були надійно захищені сталевими розсувними ґратами ShikMETAL (Шикметал) з високосекретними циліндрами, що попереджає проникненню зловмисників до будинку через вікна та двері.
 

Основна перевага розсувних сталевих ґрат ShikMETAL полягає у тому, що виріб відповідає всім вимогам Державної служби охорони та вимогам пожежної безпеки – не стають перепоною на шляху евакуації людей у разі виникнення пожежі, та окрім того, розсувні ґрати ще й не порушують цілісного дизайну інтер’єру.

У відкритому стані ґрати ShikMETAL (Шикметал) займають мінімум місця та легко ховаються за шторами та у дверних косяках. Завдяки відсутності габаритної несучої рами внутрішні розміри пройм не зменшуються.

Після встановлення сталевих ґрат ShikMETAL (Шикметал) рівень безпеки будинку зріс у рази. Попіклуйтесь про безпеку своїх осель вже зараз! Фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» виконають якісний професійний монтаж розсувних ґрат ShikMETAL на вікна та двері у Вашому місті.

 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *